Sausio 21 d., Penktadienis

JUVIDĖ, UAB

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Verslo, buitinės, kitos paslaugos   » Skalbyklos, valyklos

Įmonės kodas: 245379560
PVM mokėtojo kodas: LT453795610
Adresas: Aido g. 10 A, LT-78258 Šiauliai
Telefonas: (41) 552908
Faksas: (41) 552908
Vadovas/direktorius: Darius Rimša
Svetainė: www.juvide.lt  
E.paštas: juvide@splius.lt
Facebook: JUVIDĖ, UAB


Aprašymas:

„UAB „JUVIDĖ" – Šiauliuose gyvuojanti skalbimo ir valymo paslaugų teikimo įmonė. Čia atliekamas sausas cheminis drabužių valymas, drėgnas valymas (aqua clean), patalynės skalbimas, lyginimas, plunksnų ir pūkų valymas, impilų keitimas, kilimų valymas, purvą sugeriančių kilimėlių nuoma ir valymas.

Nuo pirmosios valyklos, duris atvėrusios 1998 metų pavasarį, „Juvidė“ išaugo, atidaryta daugiau priėmimo punktų Šiauliuose, taip pat Kelmėje, Pakruojyje. Atnaujinta gamybos įranga, suburtas patyręs gamybinis personalas.Įmonėje sumontuota ES sertifikuota italų, bei belgų gamybos cheminio valymo, lyginimo ir skalbimo technika, technologiniame procese naudojamos tik ekologiškos valymui ir skalbimui skirtos priemonės. Visa tai, plius ilgametė patirtis padeda pasiekti geriausius rezultatus valant ir lyginant klientų aprangą, lovos ir stalo skalbinius, pledus , žaislus, sintetinio ar natūralaus kailio gaminius.
Cheminis rūbų valymas


Sausas drabužių valymas

– Viršutinių drabužių sausas valymas.
– Striukių su viduje esančiu pūkų sluoksniu sausas valymas .
– Drabužių, pagamintų iš trikotažo ir kitų rūšių audinių, įskaitant kombinezonus, sausas valymas.
– Odinių drabužių, o taip pat kailio ir zomšo gaminių sausas valymas.
– Užuolaidų, antklodžių, viešbučių ir restoranų skalbinių valymas.
– Taip pat valomi šalikai, kepurės, kaklaraiščiai ir darbo rūbai.

Kiekvienam užsakymui mes esame labai atidūs, parenkame tinkamus valymo metodus. Mūsų darbuotojai yra tikri savo amato specialistai, įgiję specialias žinias:

– Greitai apdoroja (valo) pagal atskirą technologiją kiekvieną gaminį.
– Atlieka reikalingą drabužio taisymą bei atskirų detalių keitimą.
– Pašalina įvairų purvą iš gaminių.
– Grąžiname valytam daiktui spalvą, elastingumą, natūralų blizgesį ir minkštumą.
– Tonuoja audinius priderinant individualias spalvas.
– Padengia audinius apsauginiu sluoksniu, apsaugančiu nuo neigiamo aplinkos poveikio.
– Atlieka kokybės kontrolę.

Šlapias drabužių valymas

Šlapias valymas gali būti naudojamas bet kokiems drabužiams: nuo šilkinių iki odinių. Jis yra ekologiškas ir efektyvus sunkiai pašalinamų teršalų – baltymų (kraujo), taninų (vyno, alaus), rūdžių – valymui. Tokiu metodu galite valyti daiktus, kurių neįveikia sausas drabužių valymas.

Puikus šlapias valymo rezultatas yra matomas apdorojant gaminius ir drabužius su užpildu iš plunksnų (striukės, liemenės), turistinę ir sportinę aprangą, taip pat vaikų minkštus žaislus, kurių valymui būtinas ekologiškas procesas. Užtiesalai, pagaminti iš pliušo, išlaiko minkštumą, neslenka , spalvų sodrumas nesikeičia.

Šlapiam valymui yra naudojamas ekologiškas dėmių valiklis, sukurtas pagal specialią cheminę formulę.

Valymo terminai:
– Įprastai valymo paslauga įvykdoma per 72 valandas.
– Pageidaujantiems skubaus valymo – per 24 valandas.
– Ypatingu atveju valymo procesas užtrunka iki 5 dienų, pavyzdžiui, jei reikalingas papildomas valymas, sudėtingų dėmių pašalinimui.

Skalbimas ir lyginimas


UAB JUVIDĖ darbuotojai sukaupė didelę patirtį dirbdami su profesionalia įranga, kurią naudojant drabužių lyginimas ir skalbimas vyksta dešimt kartų greičiau nei tai darytumėte jūs. Per dvi ar tris valandas mes susidorosime su dviejų dienų skalbinių kiekiu.

Aukštos kokybės plovimas, naudojant tik profesionalias chemines medžiagas, ir švelnus džiovinimas padės atkurti švarius jūsų daiktus. Nesijaudinkite, kad jūsų daiktai gali būti valomi kartu su kitais – kiekvienas klientas mums yra ypatingas, todėl kiekvienas kliento daiktas yra skalbiamas atskirai.

Drabužių lyginimui naudojame profesionalią įrangą su ultramodernia lyginimo funkcija ir tai mums žymiai pagreitina užsakymų įvykdymą.

Taip pat mūsų darbuotojai naudoja lyginimą rankiniu būdu, nes kai kurie gaminiai yra pasiūti iš atskirų detalių ir tokių gaminių neįmanoma išlyginti mašina.

Visi taikomi metodai atitinka visus aplinkosaugos standartus. Visi valikliai iš drabužių yra išplaunami ir kokybiškai bei tinkamai utilizuojami. Daiktų supakavimui mes naudojame tik aplinkai nekenksmingas medžiagas, skirtas pakuoti daiktus. Mes stengiamės tinkamai prižiūrėti gamtą, jos neteršdami. Verslui galime pasiūlyti puikų komercinį pasiūlymą. Dauguma restoranų, kavinių, grožio salonų ieško patikimo partnerio, kuris užsiima visų savybių audinių plovimu. Mes siūlome kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą – skalbimas ir lyginimas.

Jeigu jums trūksta laiko ir neturite galimybės pristatyti drabužius į skalbyklą, mes siūlome paėmimo ir pristatymo paslaugas. Tai visiškai naujas galimybė. Jums nebereikia eiti į valyklą su didžiule nešvarių skalbinių pakuote, nes mūsų kurjeriai viską paims iš namų ar įstaigos. Po skalbinių skalbimo ir lyginimo jie viską jums vėl pristatys.

Kilimų valymas


UAB JUVIDĖ siūlo greitą kilimų cheminio valymo paslaugą: nešvarūs kilimai paimami iš namų ar biuro ir per 3-5 dienas pristatomi jums visiškai švarūs! Pas mus dirba patyrę specialistai, kurie parenka tinkamą kilimo valymo būdą ir ploviklius, atsižvelgdami į kiliminės medžiagos rūšį ir užteršimo laipsnį.

Kilimai valomi naujausios technologijos įranga, kurią naudojant:
– šalinamos dėmės ir bet kokios kilmės purvas;
– atkuriama natūrali spalva;
– pašalinami nemalonūs kvapai;
– atliekamas antibakterinis valymas ir profilaktinė priežiūra.

Šlapias kilimų valymas

Neretai manoma, kad kilimų valymas – brangus malonumas, todėl pagalvojome ir apie nuolaidą jūsų kilimų valymui. Užsakius valyti 2(du) ar daugiau kilimų (vieno kilimo dydis 4-5 kv./m.), mes atvykstame į namus ar biurą juos paimti nemokamai. Greita, patogu, ir sutaupote.
Kilimų valymas yra patogi paslauga privatiems asmenimis ir įstaigoms Šiauliuose, Kelmėje, Tauragėje bei Pakruojyje.

Norėdami įsitikinti, ar tai tiesa, tiesiog užsukite pas mus į biurą apie tai pakalbėti arba parašykite mums savo telefono numerį ir žinutę kontaktų formoje. Mes greitai jums paskambinsime ir pakalbėsime apie jums palankią kainą. Siekiame, kad jums kilimų valymas nebūtų problema.
Mes kruopščiai dirbame savo darbą ir užtikriname kokybę: mokate už paslaugas tik patikrinę, kaip išvalytas kilimas.

Kilimėlių nuoma ir keitimas


Drėgmę surenkančių kilimėlių nuoma padeda žymiai sumažinti grindų valymo ir nusidėvėjimo išlaidas, padidina saugumą, sumažina sužalojimo tikimybę ant slidžių grindų.
Profesionalūs purvo apsaugos kilimai apsaugo nuo teršalų patekimo į patalpų vidų ir veikia kaip purvo barjerai.
87-94% teršalų į kiekvieną biurą atnešama batais ir visa tai palieka prie pagrindinių ofiso durų, jeigu jame yra naudojami drėgmę surenkantys kilimėliai. Priešingu atveju daugybė nešvarumų patenka į kabinetus, kuriuose praleidžiame savo darbo ar asmeninį laiką.

Kilimėlių priežiūra – sunkus ir labai daug darbo reikalaujantis procesas.
Drėgmę surenkančių kilimėlių nuoma ir keitimas iš profesionalų lengvai viską išsprendžia, nes naudojamas kilimėlis, kiekvieno keitimo metu, pakeičiamas švariu kilimu. Svarbiausia, kad biuro darbuotojai ir klientai daugiausia to net nepastebi. Laikas, per kurį pakeičia kilimėlį mūsų darbuotojai, būna ne daugiau 1 minutė.

Kiekvieną kartą mūsų specialistai pristato tik švarius kilimėlius, o naudotus tvarkingai surenką ir saugiai pristato į mūsų valyklą Šiauliuose. Kilimų keitimo dažnis yra suderinamas su klientu pagal jo pageidavimą ir gali skirtis priklausomai nuo sezono.
Mūsų drėgmę surenkančių kilimėlių nuoma atsiperka greitai ir su kaupu. Kilimėliai yra tinkami naudoti biuruose, daugiabučių namų įėjimuose bei privačiuose namuose.
Filialai:

PRIĖMIMO PUNKTAI:

Aido g. 10 D, LT-78258 Šiauliai

Gvazdikų takas 1, LT-78252 Šiauliai

Vytauto Didžiojo g. 41 LT-83156 Pakruojis

Dariaus Girėno g. 5, LT-86135 Kelmė

Darbo laikas: I-V 08:00-18:00, VI 09:00-14:00


ŽemėlapisRaktažodžiai: Juvidė UAB, Juvidė UAB Šiauliai, Juvidė UAB Šiauliuose, Juvidė UAB Pakruojis, Juvidė UAB Pakruojyje, Juvidė UAB Kelmė, Juvidė UAB Kelmėje, Juvidė, Juvidė Šiauliai, Juvidė Šiauliuose, Juvidė Pakruojis, Juvidė Pakruojyje, Juvidė Kelmė, Juvidė Kelmėje, skalbykla, skalbykla Šiauliai, skalbykla Šiauliuose, skalbykla Pakruojis, skalbykla Pakruojyje, skalbykla Kelmė, skalbykla Kelmėje, valykla, valykla Šiauliai, valykla Šiuliuose, valykla Pakruojis, valykla Pakruojyje, cheminė valykla, cheminė valykla Šiauliai, cheminė valykla Šiauliuose, cheminė valykla Pakruojis, cheminė valykla Pakruojyje, cheminė valykla Kelmė, cheminė valykla Kelmėje, rūbų valykla, rūbų valykla Šiauliai, rūbų valykla Šiauliuose, rūbų valykla Pakruojis, rūbų valykla Pakruojyje, rūbų valykla Kelmė, rūbų valykla Kelmėje, rūbų valymas, rūbų valymas Šiauliai, rūbų valymas Šiauliuose, rūbų valymas Pakruojis, rūbų valymas Pakruojyje, rūbų valymas Kelmė, rūbų valymas Kelmėje, ekologiškas valymas, skalbimas Kelmėje, lyginimas, lyginimas Šiauliai, lyginimas Šiauliuose, lyginimas Pakruojis, lyginimas Pakruojyje, lyginimas Kelmė, lyginimas Kelmėje, drabužių skalbimas, drabužių skalbimas Šiauliai, drabužių skalbimas Šiauliuose, drabužių skalbimas Pakruojis, drabužių skalbimas Pakruojyje, drabužių skalbimas Kelmė, drabužių skalbimas Kelmėje, drabužių lyginimas, drabužių lyginimas Šiauliai, drabužių lyginimas Šiauliuose, drabužių lyginimas Pakruojis, drabužių lyginimas Pakruojyje, drabužių lyginimas Kelmė, drabužių lyginimas Kelmėje, drabužių valymas, drabužių valymas Šiauliai, drabužių valymas Šiauliuose, drabužių valymas Pakruojis, drabužių valymas Pakruojyje, drabužių valymas Kelmė, drabužių valymas Kelmėje, skubus drabužių valymas, skubus drabužių valymas Šiauliai skubus drabužių valymas Šiauliuose, skubus drabužių valymas Pakruojis, skubus drabužių valymas Pakruojyje, skubus drabužių valymas Kelmė, skubus drabužių valymas Kelmėje, drabužių valymas skubiai, drabužių valymas skubiai Šiauliai, drabužių valymas skubiai Šiauliuose, drabužių valymas skubiai Pakruojis, drabužių valymas skubiai Pakruojyje, drabužių valymas skubiai Kelmė, drabužių valymas skubiai Kelmėje, plunksnų valymas, plunksnų valymas Šiauliai, plunksnų valymas Šiauliuose, plunksnų valymas Pakruojis, plunksnų valymas Pakruojyje, plunksnų valymas Kelmė, plunksnų valymas Kelmėje, pūkų valymas, pūkų valymas Šiauliai, pūkų valymas Šiauliuose, pūkų valymas Pakruojis, pūkų valymas Pakruojyje, pūkų valymas Kelmė, pūkų valymas Kelmėje, impilų keitimas, impilų keitimas Šiauliai, impilų keitimas Šiauliuose, impilų keitimas Pakruojis, impilų keitimas Pakruojyje, impilų keitimas Kelmė, impilų keitimas Kelmėje, drabužių taisymas, drabužių taisymas Šiauliai, drabužių taisymas Šiauliuose, drabužių taisymas Pakruojis, drabužių taisymas Pakruojyje, drabužių taisymas Kelmė, drabužių taisymas Kelmėje, smulkus drabužių taisymas, smulkus drabužių taisymas Šiauliai, smulkus drabužių taisymas Šiauliuose, smulkus drabužių taisymas Pakruojis, ekologiškas valymas Šiauliai, ekologiškas valymas Šiauliuose, ekologiškas valymas Pakruojis, ekologiškas valymas Pakruojyje, ekologiškas valymas Kelmė, ekologiškas valymas Kelmėje, ekologiškas rūbų valymas, ekologiškas rūbų valymas Šiauliai, ekologiškas rūbų valymas Šiauliuose, ekologiškas rūbų valymas Kelmė, ekologiškas rūbų valymas Kelmėje, ekologiškas drabužių valymas, ekologiškas drabužių valymas Šiauliai, ekologiškas drabužių valymas Šiauliuose, ekologiškas drabužių valymas Pakruojis, ekologiškas drabužių valymas Pakruojyje, ekologiškas drabužių valymas Kelmė, ekologiškas drabužių valymas Kelmėje, sausas drabužių valymas, sausas drabužių valymas Šiauliai, sausas drabužių valymas Šiauliuose, sausas drabužių valymas Pakruojis, sausas drabužių valymas Pakruojyje, sausas drabužių valymas Kelmė, sausas drabužių valymas Kelmėje, skalbimas, skalbimas Šiauliai skalbimas Šiauliuose, skalbimas Pakruojis, skalbimas Pakruojyje, skalbimas Kelmė, smulkus drabužių taisymas Pakruojyje, smulkus drabužių taisymas Kelmė, smulkus drabužių taisymas Kelmėje, gaminių priežiūra, gaminių priežiūra Šiauliai, gaminių priežiūra Šiauliuose, gaminių priežiūra Pakruojis, gaminių priežiūra Pakruojyje, gaminių priežiūra Kelmė, gaminių priežiūra Kelmėje, drabužių priežiūra, drabužių priežiūra Šiauliai, drabužių priežiūra Šiauliuose, drabužių priežiūra Pakruojis, drabužių priežiūra Pakruojyje, drabužių priežiūra Kelmė, drabužių priežiūra Kelmėje, rūbų priežiūra, rūbų priežiūra Šiauliai, rūbų priežiūra Šiauliuose, rūbų priežiūra Pakruojis, rūbų priežiūra Pakruojyje, rūbų priežiūra Kelmė, rūbų priežiūra Kelmėje, skalbimo paslaugos, skalbimo paslaugos Šiauliai, skalbimo paslaugos Šiauliuose, skalbimo paslaugos Pakruojis, skalbimo paslaugos Pakruojyje, skalbimo paslaugos Kelmė, skalbimo paslaugos Kelmėje, skalbimo paslaugos viešbučiams, skalbimo paslaugos viešbučiams Šiauliai, skalbimo paslaugos viešbučiams Šiauliuose, skalbimo paslaugos viešbučiams Pakruojis, skalbimo paslaugos viešbučiams Pakruojyje, skalbimo paslaugos viešbučiams Kelmė, skalbimo paslaugos viešbučiams Kelmėje, skalbimo paslaugos restoranams, skalbimo paslaugos restoranams Šiauliai, skalbimo paslaugos restoranams Šiauliuose, skalbimo paslaugos restoranams Pakruojis, skalbimo paslaugos restoranams Pakruojyje, skalbimo paslaugos restoranams Kelmė, skalbimo paslaugos restoranams Kelmėje, skalbimo paslaugos sporto klubams, skalbimo paslaugos sporto klubams Šiauliai, skalbimo paslaugos juridiniams asmenims Kelmė, skalbimo paslaugos juridiniams asmenims Kelmėje, gaminių minkštinimas, gaminių minkštinimas Šiauliai, gaminių minkštinimas Šiuliuose, gaminių minkštinimas Pakruojis, gaminių minkštinimas Pakruojyje, gaminių minkštinimas Kelmė, gaminių minkštinimas Kelmėje, gaminių sendinimas, gaminių sendinimas Šiauliuose, gaminių sendinimas Šiuliai, gaminių sendinimas Pakruojis, gaminių sendinimas, gaminių sendinimas Pakruojis, gaminių sendinimas Pakruojyje, gaminių sendinimas Kelmė, gaminių sendinimas Kelmėje, enziminis skalbimas Šiauliai, enziminis skalbimas Šiauliuose, enziminis skalbimas Pakruojis, enziminis skalbimas Pakruojyje, enziminis skalbimas Kelmė, enziminis skalbimas Kelmėje, impilai pagalvėms, impilai pagalvėms Šiauliai, impilai pagalvėms Šiauliuose, impilai pagalvėms Pakruojis, impilai pagalvėms Pakruojyje, impilai pagalvėms Kelmė, impilai pagalvėms Kelmėje, pagalvių impilai, pagalvių impilai Šiauliai, pagalvių impilai Šiuliuose, pagalvių impilai Pakruojis, pagalvių impilai Pakruojyje, pagalvių impilai Kelmė, pagalvių impilai Kelmėje, sintetiniai peteliai, sintetiniai peteliai Šiauliai, sintetiniai peteliai Šiuliuose, sintetiniai peteliai Pakruojis, sintetiniai peteliai Pakruojyje, sintetiniai peteliai Kelmė, sintetiniai peteliai Kelmėje, sintetiniai drabužių peteliai, sintetiniai drabužių peteliai Šiauliai, sintetiniai drabužių peteliai Šiauliuose, sintetiniai drabužių peteliai Pakruojis, sintetiniai drabužių peteliai Pakruojyje, sintetiniai drabužių peteliai Kelmė, sintetiniai drabužių peteliai Kelmėje, poroloniniai peteliai, poroloniniai peteliai Šiauliai, poroloniniai peteliai Šiauliuose, skalbimo paslaugos sporto klubams Šiauliuose, skalbimo paslaugos sporto klubams Pakruojis, skalbimo paslaugos sporto klubams Pakruojyje, skalbimo paslaugos sporto klubams Kelmė, skalbimo paslaugos sporto klubams Kelmėje, skalbimo paslaugos įmonėms, skalbimo paslaugos įmonėms Šiauliai, skalbimo paslaugos įmonėms Šiauliuose, skalbimo paslaugos įmonėms Pakruojis, skalbimo paslaugos įmonėms Pakruojyje, skalbimo paslaugos įmonėms Kelmė, skalbimo paslaugos įmonėms Kelmėje, skalbimo paslaugos juridiniams asmenims, skalbimo paslaugos juridiniams asmenims Šiauliai, skalbimo paslaugos juridiniams asmenims Šiauliuose, skalbimo paslaugos juridiniams asmenims Pakruojis, skalbimo paslaugos juridiniams asmenims Pakruojyje, įvairių rūšių drabužių peteliai Pakruojis, įvairių rūšių drabužių peteliai Pakruojyje, įvairių rūšių drabužių peteliai Kelmė, įvairių rūšių drabužių peteliai Kelmėje, kelioniniai maišai drabužiams, kelioniniai maišai drabužiams Šiauliai, kelioniniai maišai drabužiams Šiauliuose, kelioniniai maišai drabužiams Pakruojis, kelioniniai maišai drabužiams Pakruojyje, kelioniniai maišai drabužiams Kelmė, kelioniniai maišai drabužiams Kelmėje, kelioniniai maišai, kelioniniai maišai Šiauliai, kelioniniai maišai Šiauliuose, kelioniniai maišai Pakruojis, kelioniniai maišai Pakruojyje, kelioniniai maišai Kelmė, kelioniniai maišai Kelmėje, maišai drabužiams, maišai drabužiams Šiauliai, maišai drabužiams Šiauliuose, maišai drabužiams Pakruojis, maišai drabužiams Pakruojyje, maišai drabužiams Kelmė, maišai drabužiams Kelmėje, aqua clean Šiauliai, aqua clean Šiauliuose, aqua clean Pakruojis, aqua clean Pakruojyje, aqua clean Kelmė, aqua clean Kelmėje, drėgnas valymas, drėgnas valymas Šiauliai, drėgnas valymas Šiauliuose, drėgnas valymas Pakruojis, drėgnas valymas Pakruojyje, drėgnas valymas Kelmė, drėgnas valymas Kelmėje.


Veiklos sritis: Skalbyklos, valyklos

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)