Sausio 24 d., Pirmadienis

Reklamos įkainiai

Reklama tinklalapyje LRimones.lt yra daug efektyvesnė, nei kitose bendro pobūdžio svetainėse.

Pirmiausia, šio tinklalapio pagrindiniai lankytojai – verslininkai, įmonių atstovai ir valdininkai. Jiems aktuali čia pateikiama ir operatyviai atnaujinama informacija. Mūsų lankytojai naršo ieškodami informacijos, o ne pramogaudami – tai labai kokybiška tikslinė auditorija. Todėl Jūsų įmonės reklamą matys tie žmonės, kurie dažniausiai tampa naujais užsakovais ir partneriais.

Antra, reklama šalia susijusių įmonių kontaktinių duomenų pakels Jūsų įmonės prestižą bei didins jos žinomumą tarp tų žmonių, kurie dirba būtent Jūsų sferoje. Reklama pirmame puslapyje patrauks dar didesnio lankytojų skaičiaus dėmesį ir taps puikia Jūsų įmonės naudojamų marketingo priemonių dalimi.

Taip pat pateikiame populiariausių veiklos sričių įmonių sąrašus – tai labai populiari ir gausiai lankoma tinklalapio LRimones.lt vieta. Lankytojams patinka, kad norint surasti įmonę bendram darbui, nereikia vartyti katalogo puslapių arba rinktis iš tūkstančių Internete besireklamuojančių įmonių. Mes atrenkame geriausias – tapkite jais ir Jūsų paslaugas ar prekes ims rinktis daugiau žmonių.

Žemiau esančioje schemoje matote galimas reklamos pozicijas tinklalapyje LRimones.lt. Platesnę informaciją pateiksime susisiekus.

UAB „Rinkodaros ekspertai“
Telefonas: +370 614 58812 / +370 614 588 03
El.paštas: administratorius@lrimones.lt
Adresas: Panerių g. 51-207, Vilnius, LT-03160