Rugsėjo 30 d., Penktadienis

FIZINIŲ IR TECHNOLOGIJOS MOKSLŲ CENTRAS

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Mokslas, švietimas, kultūra   » Mokslo įstaigos, institutai

Įmonės kodas: 302496128
PVM mokėtojo kodas: LT100005300110
Adresas: Savanorių pr. 231, LT-02300 Vilnius
Telefonas: (5) 2661640/1643, (5) 2649211
Faksas: (5) 2602317
Svetainė: www.ftmc.lt  
E.paštas: info@ftmc.lt


Aprašymas: Mokslinės veiklos kryptys:

OPTOELEKTRONIKA IR LAZERINĖS TECHNOLOGIJOS: mokslinės ir technologinės bazės, kurioje bus atliekami naujų optoelektronikos prietaisų ir naujų įvairiems taikymams skirtų optoelektroninių sistemų sukūrimo darbai, vystymas.
APLINKĄ TAUSOJANČIOS TECHNOLOGIJOS: ugdyti mokslinę kompetenciją atsinaujinančių energijos šaltinių, aplinkos užterštumo bei klimato kaitos tyrimų srityse, taikyti ją kuriant ir plėtojant pažangias aplinkotyrines ir aplinkosaugines technologijas.
BRANDUOLINĖ FIZIKA IR RADIOEKOLOGIJA: ugdyti kompetenciją branduolio fizikos ir spektroskopijos srityse, plėtoti pažangias aplinkotyrines ir aplinką tausojančias branduolinio kuro ciklo technologijas, diegti naujus medžiagų analizės ir modifikavimo metodus.
ORGANINĖ CHEMIJA IR BIONANOTECHNOLOGIJOS: mokslinės terpės naujų funkcinių organinių medžiagų sintezei ir fizikocheminių savybių charakterizavimui sukūrimas, mokslinės kompetencijos nanomokslo ir nanotechnologijos srityje ugdymas bei molekulinės nanoelektronikos, nanobiotechnologijos ir nanosensorikos mokslinių pagrindų kūrimas ir jų taikymas pažangių technologijų plėtrai.
ELEKTROCHEMINĖ MEDŽIAGOTYRA IR FUNKCINIŲ MEDŽIAGŲ TECHNOLOGIJOS: ugdyti kompetenciją, būtiną fizikiniais, elektrocheminiais ir cheminiais metodais kuriant naujų, aukštą pridėtinę vertę turinčių, medžiagų technologijas. Vystyti naujus elektrocheminius ir kitus neardančius medžiagų tyrimo metodus.
ELEKTRONIKA IR JUTIKLIAI: plėtoti naujų tipų jutiklių/keitiklių/valdiklių tyrimus bei technologijas, kurti jutiklius su iš anksto numatytomis savybėmis, veikiančius plačiame išorinį poveikį charakterizuojančių parametrų intervale ir jų pagrindu kurti daugiafunkcines detektuojančias sistemas.
METROLOGIJA: stiprinti nacionalinės metrologijos sistemos tarptautinę padėtį, atverti galimybes sieties paslaugų teikimui užsienio vartotojams, gerinti tarptautinio bendradarbiavimo metrologijos mokslinio tyrimo programose perspektyvas.
FUNDAMENTINIAI TYRIMAI.


Raktažodžiai: Mokslo įstaigos, institutai, laboratorijos, moksliniai tyrimai


Veiklos sritis: Mokslo įstaigos, institutai

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)