Gegužės 19 d., Ketvirtadienis

RENGINIŲ LINIJA, asociacija

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Kelionės, poilsis, laisvalaikis, pramogos   » Koncertų, renginių organizavimas, agentūros, įranga

Įmonės kodas: 302422804
PVM mokėtojo kodas: -
Adresas: V. Bielskio g. 82, LT-76133 Šiauliai
Telefonas: (672) 44044
Svetainė: www.renginiulinija.lt  
E.paštas: garsogamyba@gmail.com


Aprašymas:

PASLAUGOS:
- Audio - Video reklamų gamyba;
- DJ vedėjo paslaugos;
- Renginio vedėjo paslaugos;
- Renginių organizavimas;
- Sporto varžybų komentatoriaus paslaugos;
- Garso aparatūros nuoma;
- Vaizdo juostų (visų tipų) perrašymas į DVD;
- Fotografo paslaugos, Foto video filmo gamyba
- Pyptonų, melodijų telefonui gamyba, autoatsakiklių įgarsinimas;
- Grojarasčių, playlist sudarymas radijo stotims, prekybos centrams, muzikos parinkimas vakarėliams, įvairioms progoms;
- Kalėdų senelio paslaugos.

Audio reklamų įgarsinimu užsiima profesionalūs aktoriai. Kaip žinome, įžymybių balsai visada turi ypatingą balso tembrą, tad galime pasiūlyti labai platų diktorių balsų kastingo spektrą.
Garsine radijo reklamos gamyba – tai pakankamai ilgas procesas, žinant, kas yra audio reklamos scenarijaus kūrimas ir adaptavimas, garsų suderinimas, kuris dirbant su “Renginiu linijos” reklamos agentūros studija Jums taps vienu malonumu.
Jums pageidaujant atliekame darbą nuo idėjos sukūrimo iki jos įgyvendinimo... Garso klipu kurimas, autoatsakikliai, autoatsakiklių įgarsinimas, atsakikliai.
Reklamos leidybos kaštai nudžiugins, nes pasiūlysime pačią mažiausią kainą, kokios net negalite tikėtis.
Radio reklamos ir kitų garso klipukų gamyba, audio įgarsinimas, greitos pigios audio reklamos ar audio įrašų gamyba naudojant naujausias gamintojų technologijas – tai “Renginių linijos” kasdienybė.
Lygiai tokia pati kaip video reklamos gamyba, nesvarbu ar tai būtų 2D grafika ar 3D vizualine animacija, tv reklama - videoklipai, įmantraus dizaino filmo montažas, renginių organizavimas, garso aparatūros nuoma, dj paslaugos, renginių vedimas, karaokės nuoma, įgarsinimo paslaugos – štai kuo mes kvėpuojame ir gyvename. O žiniasklaida, media organizavimas ir planavimas, reklamos publikavimas, jos leidyba, radijo ir televizijos reklama eteryje ar internete, reklamos pagaminimas ir visos kitos reklamos paslaugos – tik tam, kad Jūs pasiektumėte maksimalių rezultatų savo užsibrėžtiems tikslams įgyvendinti.
Rengiate kalėdinį draugų vakarėlį, naujametinę puotą, laisvalaikio šventę, gimtadienį, jubiliejų, mergvakarį, bernvakarį, banketą, pokylį, teminę diskoteką, šimtadienį, krikštynas, konferenciją, seminarą, prezentaciją, pristatymą, verslo renginį ar įmonės festivalių sezono atidarymą ir Jums reikia gero vedėjo, karnavalinių kostiumų, žaidimų, audio, projektoriaus ar apšvietimo aparatūros efektų technikos nuomai?
“Renginių linijos” pramogų aptarnavimo servisas siūlo užsakovams vakaro vedantyjį, aparatūrą nuo 0.5 kw iki 20 kw bet kokiai progai, o apšvietimas - pilna įrangos sistema.
Jaunavedžių vestuvių galvos skausmui sumažinti, turime nuostabius fotografus ir filmuotojus, muzikantus, renginių - vestuvių vedėjus, dekoruotojus, tad jaunieji liks patenkinti. Taip pat gaminame grojaraščius prekybos centrams, radijo stotims, muzikos parinkimas vakarėliams ir įvairiausioms progoms.


ŽemėlapisRaktažodžiai: Renginių organizavimas, renginių vedimas, dekoravimas, garso aparatūros nuoma, radijo reklama, radijo šaukinių gamyba, reklamos gamyba, palapines nuoma, keleiviu pervezimas, kroviniu gabenimas, - audio, video reklamų gamyba, DJ vedėjo paslaugos, renginio vedėjo paslaugos, renginių organizavimas, sporto varžybų komentatoriaus paslaugos, garso aparatūros nuoma, vaizdo juostų (visų tipų) perrašymas į DVD, fotografo paslaugos, foto video filmo gamyba, pyptonų, melodijų telefonui gamyba, autoatsakiklių įgarsinimas, grojarasčių, playlist sudarymas radijo stotims, prekybos centrams, muzikos parinkimas vakarėliams, įvairioms progoms, kalėdų senelio paslaugos.


Veiklos sritis: Koncertų, renginių organizavimas, agentūros, įranga

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)