Rugpjūčio 1 d., Sekmadienis

ĄŽUOLYNO KLINIKA

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Medicina, farmacija   » Medicinos paslaugos, klinikos, ligoninės, poliklinikos

Įmonės kodas: 300079456
PVM mokėtojo kodas: -
Adresas: Ąžuolyno g. 5A, LT-07196 Vilnius
Telefonas: (5) 2460827
Faksas: (5) 2460827
Mobilus tel.: (699) 55656
Svetainė: www.azuolynoklinika.lt  
E.paštas: azuolynoklinika@vppc.lt


Aprašymas:

Ąžuolyno klinika įsikūrė 2010 metų vasarą. Tai pati naujausia ir moderniausia psichiatrijos ligoninė Lietuvoje, kurioje visą parą be poilsio dienų dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistų komanda. Nuo kitų gydymo įstaigų skiriamės išskirtinai jaukia, žmogiškojo orumo nežeidžiančia aplinka. Saugumas, konfidencialumas, tikslumas, bendravimo etiką išmanantis personalas ir kvalifikacija – tai garantuojame visiems pacientams.

Esame tikri, kad galima padėti kiekvienam, todėl labai atsakingai ir individualiai žiūrime į savo klientus. Mes žinome, kad gyvenime nutinka daug įvairiausių dalykų. Ne visiems ir ne visada viskas puikiai pasiseka. Taip pat neabejojame, kad nėra situacijos be išeities. Esame tikri, kad galime Jums padėti rasti teisingą kelią!

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant į Ąžuolyno kliniką!Mūsų klinikoje konsultuojami ir į ligoninę guldomi pacientai esant šiems sutrikimams:

 • Nuotaikos sutrikimai

 • Nerimo sutrikimai

 • Adaptacijos sutrikimai

 • Šizofreninio spektro sutrikimai (šizofrenija, šizotipinis ir kliedesiniai sutrikimai, šizoafektiniai sutrikimai)

 • Somatoforminiai sutrikimai

 • Valgymo sutrikimai

 • Asmenybės bei elgesio sutrikimai

 • Psichologinės raidos sutrikimai

 • Elgesio ir emocijų sutrikimai prasidedantys vaikystėje ir paauglystėje

 • Organinių pakitimų (traumų, galvos smegenų kraujotakos sutrikimų, epilepsijos, demencijos) sukelti psichikos sutrikimai

 • Priklausomybės alkoholiui, narkotikams, medikamentams sukelti psichikos ir elgesio sutrikimai (konsultavimas, detoksikacija, palaikomasis pakaitinis gydymas, antialkoholinis medikamentinis gydymas ilgai veikiančiais vaistais).


Ąžuolyno klinikoje teikiamos ir ilgalaikės slaugos paslaugos. Esant poreikiui, pacientų slaugos proceso metu atliekami tyrimai, diferencijuojamas demencijos tipas, skiriamas gydymas. Hospitalizuotų mūsų klinikoje pacientų artimieji (gavus paciento sutikimą teikti apie jį informaciją) konsultuojami nemokamai.
Darbo laikas: I-V - 8:00-17:00 / Klinika dirba visą parą


ŽemėlapisRaktažodžiai: Adaptacijos sutrikimai, asmenybės sutrikimai, elgesio sutrikimai, nerimo sutrikimai, nuotaikos sutrikimai, valgymo sutrikimai, nerimo gydymas, psichikos sutrikimai, psichiniai sutrikimai, psichologinė pagalba, šizofrenija, šizofrenijos gydymas, alkoholizmas, alkoholizmo gydymas, narkomanija, narkomanijos gydymas, priklausomybė nuo narkotikų, priklausomybės gydymas, priklausomybės ligų gydymas, priklausomybė, priklausomybė nuo alkoholio, depresija, depresijos gydymas, detoksikacija, detoksikacija nuo alkoholio, detoksikacija nuo narkotikų, detoksikacijos paslaugos, išblaivinimo paslaugos, išblaivinimas, išblaivinimas Vilniuje, psichoterapija, psichoterapijos paslaugos.


Veiklos sritis: Medicinos paslaugos, klinikos, ligoninės, poliklinikos

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)