Rugsėjo 26 d., Šeštadienis

DAULORA, UAB

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Lengvoji pramonė, plataus vartojimo prekės   » Kailiai, kailių gaminiai

Įmonės kodas: 125165740
PVM mokėtojo kodas: LT251657418
Adresas: J. Jasinskio g. 7/7, LT-01112 Vilnius
Telefonas: (5) 2497724
Faksas: (5) 2497724
Mobilus tel.: (686) 71257
Svetainė: www.daulora.lt  
E.paštas: info@daulora.lt


Aprašymas:

Odos ir kailių salonas „Daulora“ tai nedidelė šiuolaikiška kailių ir odos siuvimo, realizavimo įmonė, kurioje dirba tik patyrę kailių ir odos siuvimo meistrai profesionalai. Salone „Daulora“ kuriame, siuvame ir realizuojame tik išskirtinius, vienetinius kailinius rūbus, siuvame individualius užsakymus iš kailio ir odos, pagal kiekvieno pirkėjo poreikius ir pageidavimus.

Kasmet kailių salone „Daulora“ sukuriame naują kailinių rūbų ir aprangos priedų kolekciją, įvertindami šiuolaikinės mados tendencijas, technologines naujoves, madingus siluetus, spalvų gamą, kailių suderinamumą ir kt. Salone „Daulora“ taisomi ir persiuvami jau dėvėti kailiniai ir odiniai rūbai, jiems suteikiamas naujumo ir žavumo pojūtis jie tarsi atgimsta iš naujo, palengvėja.

Kailiniai – tai Jūsų stilius, prabangos elementas, tai neįkainojama vertybė, kurią suteikia natūralaus kailio šiluma. Kailis ir oda – tai mada. Mes siekiame, kad visi mūsų pasiūti gaminiai būtų ne tik stilingi, madingi, puošnūs, bet ir kokybiški, patogūs ir įdomūs.

Kailių ir odos salonas „Daulora“ gali išpildyti visas Jūsų svajones ir lūkesčius ­ tad užsukite pas mus. Mes Jus pakonsultuosime, patarsime ir padėsime išsirinkti norimą stilių, kailinį gaminį ar kailį, iš kurio pasiūdinsime Jums pagal Jūsų poreikį ir pageidavimą.

Paslaugos
 • Individualus kailinių siuvimas

  Kiekviena moteris, nori būti stilinga, elegantiška, išsiskirianti iš bendros visumos, todėl kailių salonas „Daulora“ siuva individualius užsakymus ir vienetinius gaminius iš kailio ir odos. Individualus kailinių siuvimas – tai Jūsų vaizduotėje sukurto gaminio išpildymas realioje tikrovėje. Mes galime Jums sukurti, sumodeliuoti, pasiūti individualaus dizaino kailinį gaminį. Kailinių siuvimui naudojama tik aukščiausios kokybės natūrali kailinė žaliava. Klientų pageidavimu siuvame ir iš kliento pateiktos žaliavos. Patirtis ir kokybė garantuojama, o mūsų klientai patenkinti mūsų atliktu darbu. Individualiai pasiūtas gaminys bus pritaikytas Jūsų figūrai geriausiai išryškins Jūsų kūno linijas, atitiks Jūsų stilių.
  Salone „Daulora“ siuvame kailines pelerinas, šalikėlius, šalius, muftas, kepures, kailines pirštines, interjero detales ir kt. kailinius aksesuarus.
  Kailių salone „Daulora“ siuvame iš sabalų, šinšilų, audinės, karakulio, lapės, bebro, avikailio, mutono, ponio ir kt. kailių rūšių. Individualiai siuvami ir odiniai rūbai. Kiekvienas, užsukęs į kailių ir odos saloną „Daulora“, bus dėmesingai aptarnaujamas, suteiksime kvalifikuotą konsultaciją, pateiksime pageidaujamos žaliavos pavyzdžius, patarsime kokią žaliavą pasirinkti, koks stilius madingas ir kas labiausiai derėtų. Kiekvienas individualiai užsakytas ar vienetinis gaminys siuvamas su išskirtiniu dėmesiu, nes tai rankų darbo kailiniai, kur reikalingas profesinis meistriškumas, meilė savo atliekamam darbui ir meilė grožiui.

 • Kailinių rūbų persiuvimas

  Jau pabodusį ar padėvėtą kailinį rūbą galime sumaniai atnaujinti, tam tereikia apsilankyti kailių ir odos salone „Daulora“. Mes kuriame dizainą ir siuvame patys. Salone apžiūrėję padėvėtą kailinį rūbą, visuomet galime surasti patį optimaliausią variantą, pačiomis mažiausiomis sąnaudomis. Norint visiškai pakeisti dydį ar stilių, rekomenduojame kailinius persiūti, tuomet rūbas visiškai pasikeičia:
  • kailis įgauna blizgesį,
  • gaminys palengvėja,
  • siuvimui naudojamos visos naujos medžiagos,
  • prisiuvamos kailinės apdailos,
  • nusidėvėjusios vietos pašalinamos.

  Mūsų rankų paliesti kailiniai įgauna naujumo pojūtį, tampa stilingesni, palengvėja, kailiniai atgimsta iš naujo.

 • Kailinių ir odinių rūbų taisymas

  Kailinius dėvint nusitrina kailio rankogaliai, pokraščiai, kišenių kraštai ir kailiniai rūbai atrodo apsitrynę, praradę formą, nebesinori dėvėti. Kailinių restauravimas – tai vienas iš būdų kailinių atnaujinimui. Pakeisti nudilusias kailio vietas, pašalinti atsiradusius kailio defektus ­visa tai sugeba atlikti kvalifikuoti patyrę kailių siuvimo specialistai. Kailių salone „Daulora“ padėvėtą gaminą meistrai apžiūrės, patars kokį sprendimą priimti, kokį taisymą parekomenduoti: gaminio siaurinimą, platinimą, pečių linijos koregavimą, restauraciją, trumpinimą.
  Kailinius labai atnaujina pamušalo keitimas, kailinių apdailų keitimas, rankovių ­ pečių linijos, gaminio silueto koregavimas ir apykaklės formos keitimas.

  Kiekvienas kailinis rūbas yra vertybė, todėl verta jį taisyti ir džiaugtis natūralia šiluma šaltą žiemą.
_____________________________________________________________________________________________

Katalogas

Gaminiai iš šinšilų

Šinšilų kailiai - tai švelniausi, minkščiausi, maloniausi liesti kailiai, turintys tankų, šilkinį, purų blizgantį plauką. Gaminiai iš šinšilų apgaubs Jus išskirtine elegancija, prabanga ir žavesiu, pakerės lengvumu ir spindesiu. Šinšilos gaminiai - prabangos ir taurumo simbolis.


Gaminiai iš audinės

Audinės kailiai - vieni populiariausių brangiakailių žaliavų visame pasaulyje. Bėgant metams, keitėsi audinės kailinė žaliava, atsirado naujos audinės žvėrelių veislės su tankesniu poplaukiu, ko pasekoje gaminiai iš audinės tapo dar šiltesni, minkštesni. Dėka tobulėjančių šiuolaikinių technologijų, audinės paodė tapo elastingesnė, minkštesnė. Audinių kailių plaukas kerpamas, pešiojamas, tonuojamas, apdirbamas lazeriu, dažomas.
Šiuo metu juodo aksomo spalvos kailiai (black velvet, black nafa) - vieni prestiziškiausių kailių pasaulyje. Jei norite savo drabužinėje turėti praktiškus, šiltus ir komfortabilius kailinukus - siūdinkitės kailinukus iš audinės.Gaminiai iš karakulio

Kai rytais spigina žiemos šaltukas, norisi šilumos, kurią gali suteikti karakulio kailinukai.
Karakulio kailinukai kaip ir visais laikai vėl labai madingi, priklausomai nuo mados siuvami klasikinio stiliaus kailinukai: liemenuoti, tiesūs ar platėjantys.
Karakulio kailiai - tai populiariausia kailinė žaliava, iš kurios siuvami stilingi kailiniai paltai ir puspalčiai.
Dėl gražių išraiškingų garbanėlių raštų, vingių, neaukšto šilkinio, blizgančio plauko, karakulį derinant su kitu kailiu, pasiūti karakulio kailiniai leidžia sukurti modernų, originalų, klasikinį, stilingą įvaizdį.
Brangiausias, vertingiausias, puošniausias, moderniausias karakulis - swakara, tai tarsi iš medžiagos pasiūti kailinukai, žavintys lengvumu, žemų garbanėlių rašto įmantrumu, plauko blizgesiu, švelnumu. Karakulio kailių deimantas - tai balta swakara, kuri trokštama viso pasaulio mados ir stiliaus gurmanų - dizainerių.Gaminiai iš avikailio (mutono)

Jei norite įsigyti šiltus, patvarius, vėjo neperpučiamus, praktiškus kailinukus mutono kailinukai atitinka visiems kriterijams.
Mutono kailinukai skirti kasdieniniam dėvėjimui, jie lengvi patvarūs. Mutono kailinukų siuvame įvairiausių modelių - jauniems ir solidiems, liekniems ir apkūniems žmonėms. Kailinukų ilgis gali būti labai įvairus, populiariausi iki kelių.
Šių metų tendencijos kailius derinti tarpusavyje: madingi kontrastingi skirtingų spalvų ir kailių deriniai, kailio deriniai su oda, poniu, lape, madingos kailinės apdailos, apykaklės, kanteliai, diržai.Gaminiai iš lapės, bebro, ponio

Ar galite įsigyti kailinius, kurie nebijotų drėgnų Lietuvos orų? Galime patarti, kad bebro kailis būtent toks ir yra.
Nebijo drėgmės, labai patvarus, dėvėsite ilgus, ilgus metus. Moterys siuva dažniausiai iš kirpto bebro kailio, nekirpto kailio gaminiai tinkamesni vyrams.
Lapės kailio gaminiai nepraranda populiarumo ir šiais metais. Kailiniai siuvami iš ištiso kailio arba karpomi juostelėmis, siuvami su intarpais, odos įdurais, gaminiai lengvesni ir labiau pabrėžia figūrą.Kepurės ir pirštinės

Žiema kailinių kepurių ir pirštinių dėvėjimo metas.
 • Kailinės pirštinės iš natūralaus avikailio sušildo speiguotą žiemą. Pirštines galime pasiūti ir prabangias, žaismingas iš audinės kailio.
 • Kailinės kepurės neatsiejama žiemos garderobo dalis, jos ne tik šildo bet ir puošia.
Kailinių kepurių stilius ir įvairovė priklauso nuo kailio rūšies ir kepurės modelio. Kepurės sportiško stiliaus iš avikailio, mutono, triušio skirtos laisvalaikiui - jos žaismingos, šiltos.
Kailinės kepurės skrybėlaitės tipo iš audinės, karakulio, lapės - prabangesnės, stilingesnės.Kailinės pelerinos

Jums moterys siūlome įsigyti mūsų salone siuvamų kailinių aksesuarų - kailinių pelerinų ir kailinių apykaklių, kurios siuvamos iš įvairių kailio rūšių: audinės, lapės, šinšilos, rekso iš kt. kailio rūšių.Kailinės interjero detalės ir aksesuarai

Kiekviena moteris nori pasipuošti ne tik per šventes, bet ir kasdieną. Be savo funkcijos sušildyti ir papuošti, kailiniai aksesuarai tarsi Jūsų stiliaus neatsiejama detalė ir prabangos simbolis žvarbią žiemą. Kailiniai aksesuarai, kurie šiemet ypač madingi derinami prie palaidinių, suknelių, striukių, vakaro rūbų.
Jums moterys, mes siūlome platų savo gaminamų aksesuarų asortimentą:
 • kailines pelerinos;
 • kailiniai šalikėliai;
 • apykaklės;
 • muftos;
 • kailinės pirštinės;
 • kailiniai pakabukai.
Kailinė mufta - tai kailinės rankinės prototipas, kailinis aksesuaras. Galime pasiūdinti muftas iš audinės, karakulio, lapės ir kt. kailio.
Pakabukai su lapės arba audinės uodegomis, tai jaunimo aksesuaras, kuris papuošia rankinę, nešiojamas raktinėms, labai mėgiamas baikerių.Darbo laikas: I-IV 9:00-18:00, V 9:00-17:00, VI-VII nedirbame


ŽemėlapisRaktažodžiai: Daulora, UAB, Daulora, UAB kontaktai, Daulora, UAB veikla, Daulora, UAB paslaugos, odos ir kailių salonas „Daulora“, odos ir kailių salonas, šiuolaikiška kailių ir odos siuvimo įmonė, šiuolaikiška kailių ir odos realizavimo įmonė, patyrę kailių ir odos siuvimo meistrai profesionalai, salonas „Daulora“, kuria tik išskirtinius kailinius rūbus, siuva tik išskirtinius kailinius rūbus, realizuoja tik išskirtinius kailinius rūbus, vienetinius kailinius rūbus, kuria tik vienetinius kailinius rūbus, siuva tik vienetinius kailinius rūbus, realizuoja tik vienetinius kailinius rūbus, kuria kailinius rūbus, siuva kailinius rūbus, realizuoja kailinius rūbus, siuva individualius užsakymus iš kailio ir odos, siuva individualius užsakymus iš kailio, siuva individualius užsakymus iš odos, individualūs užsakymai iš kailio, individualūs užsakymai iš odos, kailiniai rūbai, aprangos priedų kolekcija, kailiniai ir odiniai rūbai, kailiniai, kailis, oda, individualus kailinių siuvimas, siuva kailines pelerinas, siuva kailinius šalikėlius, siuva kailinius šalius, siuva kailines muftas, siuva kailines kepures, siuva kailines interjero detales, siuva kailinius aksesuarus, kailinių rūbų persiuvimas, kailinių ir odinių rūbų taisymas, kailinių taisymas, odinių rūbų taisymas, gaminiai iš šinšilų, šinšilų kailiai, šinšilos gaminiai, gaminiai iš audinės, audinės kailiai, gaminiai iš karakulio, karakulio kailinukai, karakulio kailiai, gaminiai iš avikailio (mutono), mutono kailinukai, gaminiai iš lapės, gaminiai iš bebro, gaminiai iš ponio, bebro kailis, kirpto bebro kailis, lapės kailio gaminiai, kepurės ir pirštinės, kailinės kepurės, kailinės pirštinės, kailinės pirštinės iš natūralaus avikailio, pirštinės iš audinės kailio, kepurės iš avikailio, kepurės iš mutono, kepurės iš triušio, skrybėlaitės iš audinės, skrybėlaitės iš karakulio, skrybėlaitės iš lapės, kepurės iš audinės, kepurės iš karakulio, kepurės iš lapės, kailinės pelerinos, kailinės apykaklės, apykaklės iš audinės, apykaklės iš lapės, apykaklės iš šinšilos, apykaklės iš rekso, kailinės interjero detalės ir aksesuarai, kailinės interjero detalės, kailiniai aksesuarai, kailines pelerinos, kailiniai šalikėliai, apykaklės, muftos, kailinės pirštinės, kailiniai pakabukai, kailinė mufta, kailinis aksesuaras, muftos iš audinės, muftos iš karakulio, muftos iš lapės, pakabukai su lapės uodega, pakabukai su audinės uodega, kailiai, kailių gaminiai, drabužiai iš kailių, gaminiai iš audinės, gaminiai iš mutono, gaminiai iš bebro, gaminiai iš avikailio, gaminiai iš karakulio, gaminiai iš lapės ir ponio rekso, kepurės, liemenės, odos ir kailių salonas Vilnius, šiuolaikiška kailių ir odos siuvimo įmonė Vilnius, šiuolaikiška kailių ir odos realizavimo įmonė Vilnius, patyrę kailių ir odos siuvimo meistrai profesionalai Vilnius, salonas „Daulora“ Vilnius, kuria tik išskirtinius kailinius rūbus Vilnius, siuva tik išskirtinius kailinius rūbus Vilnius, realizuoja tik išskirtinius kailinius rūbus Vilnius, vienetinius kailinius rūbus Vilnius, kuria tik vienetinius kailinius rūbus Vilnius, siuva tik vienetinius kailinius rūbus Vilnius, realizuoja tik vienetinius kailinius rūbus Vilnius, kuria kailinius rūbus Vilnius, siuva kailinius rūbus Vilnius, realizuoja kailinius rūbus Vilnius, siuva individualius užsakymus iš kailio ir odos Vilnius, siuva individualius užsakymus iš kailio Vilnius, siuva individualius užsakymus iš odos Vilnius, individualūs užsakymai iš kailio Vilnius, individualūs užsakymai iš odos Vilnius, kailiniai rūbai Vilnius, aprangos priedų kolekcija Vilnius, kailiniai ir odiniai rūbai Vilnius, kailiniai Vilnius, kailis Vilnius, oda Vilnius, individualus kailinių siuvimas Vilnius, siuva kailines pelerinas Vilnius, siuva kailinius šalikėlius Vilnius, siuva kailinius šalius Vilnius, siuva kailines muftas Vilnius, siuva kailines kepures Vilnius, siuva kailines kailines pirštines Vilnius, siuva kailines interjero detales Vilnius, siuva kailinius aksesuarus Vilnius, kailinių rūbų persiuvimas Vilnius, kailinių ir odinių rūbų taisymas Vilnius, kailinių taisymas Vilnius, odinių rūbų taisymas Vilnius, gaminiai iš šinšilų Vilnius, šinšilų kailiai Vilnius, šinšilos gaminiai Vilnius, gaminiai iš audinės Vilnius, audinės kailiai Vilnius, gaminiai iš karakulio Vilnius, karakulio kailinukai Vilnius, karakulio kailiai, Vilnius gaminiai iš avikailio (mutono) Vilnius, mutono kailinukai Vilnius, gaminiai iš lapės Vilnius, gaminiai iš bebro Vilnius, gaminiai iš ponio Vilnius, bebro kailis Vilnius, kirpto bebro kailis Vilnius, lapės kailio gaminiai Vilnius, kepurės ir pirštinės Vilnius, kailinės kepurės Vilnius, kailinės pirštinės Vilnius, kailinės pirštinės iš natūralaus avikailio Vilnius, pirštinės iš audinės kailio Vilnius, kepurės iš avikailio Vilnius, kepurės iš mutono Vilnius, kepurės iš triušio Vilnius, skrybėlaitės iš audinės Vilnius, skrybėlaitės iš karakulio Vilnius, skrybėlaitės iš lapės Vilnius, kepurės iš audinės Vilnius, kepurės iš karakulio Vilnius, kepurės iš lapės Vilnius, kailinės pelerinos Vilnius, kailinės apykaklės Vilnius, apykaklės iš audinės Vilnius, apykaklės iš lapės Vilnius, apykaklės iš šinšilos Vilnius, apykaklės iš rekso Vilnius, kailinės interjero detalės ir aksesuarai Vilnius, kailinės interjero detalės Vilnius, kailiniai aksesuarai Vilnius, kailines pelerinos Vilnius, kailiniai šalikėliai Vilnius, apykaklės Vilnius, muftos Vilnius, kailinės pirštinės Vilnius, kailiniai pakabukai Vilnius, kailinė mufta Vilnius, kailinis aksesuaras Vilnius, muftos iš audinės Vilnius, muftos iš karakulio Vilnius, muftos iš lapės Vilnius, pakabukai su lapės uodega Vilnius, pakabukai su audinės uodega Vilnius, kailiai Vilnius, kailių gaminiai Vilnius, drabužiai iš kailių Vilnius, gaminiai iš audinės Vilnius, gaminiai iš mutono Vilnius, gaminiai iš bebro Vilnius, gaminiai iš avikailio Vilnius, gaminiai iš karakulio Vilnius, gaminiai iš lapės ir ponio rekso Vilnius, kepurės Vilnius, liemenės Vilnius, odos ir kailių salonas Vilniuje, šiuolaikiška kailių ir odos siuvimo įmonė Vilniuje, šiuolaikiška kailių ir odos realizavimo įmonė Vilniuje, patyrę kailių ir odos siuvimo meistrai profesionalai Vilniuje, salonas „Daulora“ Vilniuje, kuria tik išskirtinius kailinius rūbus Vilniuje, siuva tik išskirtinius kailinius rūbus Vilniuje, realizuoja tik išskirtinius kailinius rūbus Vilniuje, vienetinius kailinius rūbus Vilniuje, kuria tik vienetinius kailinius rūbus Vilniuje, siuva tik vienetinius kailinius rūbus Vilniuje, realizuoja tik vienetinius kailinius rūbus Vilniuje, kuria kailinius rūbus Vilniuje, siuva kailinius rūbus Vilniuje, realizuoja kailinius rūbus Vilniuje, siuva individualius užsakymus iš kailio ir odos Vilniuje, siuva individualius užsakymus iš kailio Vilniuje, siuva individualius užsakymus iš odos Vilniuje, individualūs užsakymai iš kailio Vilniuje, individualūs užsakymai iš odos Vilniuje, kailiniai rūbai Vilniuje, aprangos priedų kolekcija Vilniuje, kailiniai ir odiniai rūbai Vilniuje, kailiniai Vilniuje, kailis Vilniuje, oda Vilniuje, individualus kailinių siuvimas Vilniuje, siuva kailines pelerinas Vilniuje, siuva kailinius šalikėlius Vilniuje, siuva kailinius šalius Vilniuje, siuva kailines muftas Vilniuje, siuva kailines kepures Vilniuje, siuva kailines pirštines Vilniuje, siuva kailines interjero detales Vilniuje, siuva kailinius aksesuarus Vilniuje, kailinių rūbų persiuvimas Vilniuje, kailinių ir odinių rūbų taisymas Vilniuje, kailinių taisymas Vilniuje, odinių rūbų taisymas Vilniuje, gaminiai iš šinšilų Vilniuje, šinšilų kailiai Vilniuje, šinšilos gaminiai Vilniuje, gaminiai iš audinės Vilniuje, audinės kailiai Vilniuje, gaminiai iš karakulio Vilniuje, karakulio kailinukai Vilniuje, karakulio kailiai Vilniuje, gaminiai iš avikailio (mutono) Vilniuje, mutono kailinukai Vilniuje, gaminiai iš lapės Vilniuje, gaminiai iš bebro Vilniuje, gaminiai iš ponio Vilniuje, bebro kailis Vilniuje, kirpto bebro kailis Vilniuje, lapės kailio gaminiai Vilniuje, kepurės ir pirštinės Vilniuje, kailinės kepurės Vilniuje, kailinės pirštinės Vilniuje, kailinės pirštinės iš natūralaus avikailio Vilniuje, pirštinės iš audinės kailio Vilniuje, kepurės iš avikailio Vilniuje, kepurės iš mutono Vilniuje, kepurės iš triušio Vilniuje, skrybėlaitės iš audinės Vilniuje, skrybėlaitės iš karakulio Vilniuje, skrybėlaitės iš lapės Vilniuje, kepurės iš audinės Vilniuje, kepurės iš karakulio Vilniuje, kepurės iš lapės Vilniuje, kailinės pelerinos Vilniuje, kailinės apykaklės Vilniuje, apykaklės iš audinės Vilniuje, apykaklės iš lapės Vilniuje, apykaklės iš šinšilos Vilniuje, apykaklės iš rekso Vilniuje, kailinės interjero detalės ir aksesuarai Vilniuje, kailinės interjero detalės Vilniuje, kailiniai aksesuarai Vilniuje, kailines pelerinos Vilniuje, kailiniai šalikėliai Vilniuje, apykaklės Vilniuje, muftos Vilniuje, kailinės pirštinės Vilniuje, kailiniai pakabukai Vilniuje, kailinė mufta Vilniuje, kailinis aksesuaras Vilniuje, muftos iš audinės Vilniuje, muftos iš karakulio Vilniuje, muftos iš lapės Vilniuje, pakabukai su lapės uodega Vilniuje, pakabukai su audinės uodega Vilniuje, kailiai Vilniuje, kailių gaminiai Vilniuje, drabužiai iš kailių Vilniuje, gaminiai iš audinės Vilniuje, gaminiai iš mutono Vilniuje, gaminiai iš bebro Vilniuje, gaminiai iš avikailio Vilniuje, gaminiai iš karakulio Vilniuje, gaminiai iš lapės ir ponio rekso Vilniuje, kepurės Vilniuje, liemenės Vilniuje.


Veiklos sritis: Kailiai, kailių gaminiai

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)