Liepos 13 d., Pirmadienis

AT HIDRAULIC, UAB autoservisas

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Elektronika, elektrotechnika   » Hidraulinė, pneumatinė įranga

Įmonės kodas: 120371341
PVM mokėtojo kodas: LT203713410
Adresas: Kirtimų g. 11, LT-02300 Vilnius
Telefonas: (5) 2602022
Faksas: (5) 2602022
Mobilus tel.: (659) 49396
Svetainė: www.at-hidraulic.eu  
E.paštas: contact@at-hidraulic.eu


Aprašymas:

AT HIDRAULIC, UAB buvo įsteigta 1991 metais Lietuvoje, Vilniaus mieste pavadinimu UAB "VAZ Remontininkas".Pagrindinė veiklos kryptis buvo prekyba serviso įranga, amortizatorių ir kitų agregatų restauracija lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams. Su laiku įmonė pasirinko specializacijos nišą, ko pasekoje buvo priimtas sprendimas pervadinti įmonę. Įmonė buvo pervadinta į UAB "AT Hidraulic" ir visa veikla nukreipta į Hidraulinių sistemų sektorių - būtent ten, kur mūsų galimybės, žinios ir patirtis realizuojasi be priekaištų.

Dabar UAB "AT Hidraulic" yra Hidraulinių sistemų remonto, taip pat ir įrangos bei komponentų reikalingų tų sistemų restauracijai pardavimų lyderis Lietuvoje ir už jos ribų. Mes pastoviai atnaujiname mūsų parduodamų prekių asortimentą, keliam mūsų personalo kvalifikaciją ir investuojame į naujausias technologijas įrenginių restauravimo sferoje. Įmonė bendradarbiauja su daugeliu lydinčių autoservisų ir parduotuvių Lietuvoje ir už jos ribų. Mes visada pasiruošę dialogui ir su malonumu apsvarstysim visus pasiūlymus bendradarbiauti!

Prekės:

- Guminiai žiedai (o-ringai)
- Vairo stiprintuvo siurblys
- Ivairioss detalės
- Vairo kolonėlės
- Riebokšlis vairo stiprintuvo
- Vairo stiprintuvų remontiniai komplektai
- Ivairūs riebokšliai (dėžės,variklis ir kiti)
- EPS dalys
- Remonto įranga (ĮRANKIAI).

Papildomas internetinės svetainės adresas: www.atg-components.com


ŽemėlapisRaktažodžiai: Vairo kolonėlės, vairo kolonėlės remontas, vairo kolonėlių remontas, hidraulika, hidraulikos remontas, vairo stiprintuvas, vairo stiprintuvo remontas, vairo stiprintuvų remontas, siurblys, siurblio remontas, siurblių remontas, AS, ZF, TRW, hidraulinės sistemons, hidraulinių sistemų prekyba, amortizatorių, riebokšlis, NOK, Koyo, FN, Kaco, Corteco, sunkvežimių vairo kolonėlių remontas, lengvųjų automobilių vairo kolonėlių remontas, hidrauliniai siurbliai, vairo stiprintuvo siurbliai, hidrauliniai siurbliai, riebokšliai vairo kolonėlių, remontiniai komplektai, remkomplektas, remonto komplektas.


Veiklos sritys: Hidraulinė, pneumatinė įranga - Automobilių techninė priežiūra, remontas

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)