Gegužės 27 d., Trečiadienis

AJANOS LOLAT labdaros ir paramos fondas

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Finansai, draudimas, teisė   » Fondai

Įmonės kodas: 304281099
PVM mokėtojo kodas: ne PVM mokėtojas
Adresas: M. Valančiaus g. 7, LT-03158 Vilnius
Telefonas: (672) 94400
Vadovas/direktorius: Ajana Lolat
Svetainė: www.lolatfondas.lt  
E.paštas: ajana.lolat@gmail.com


Aprašymas:

Aš (Ajana Lolat) užaugau su liga, vadinama Cerebriniu paralyžiumi. Remiantis Higienos instituto duomenimis, 2015 m. Lietuvoje buvo virš 4 tūkst. tokių žmonių. Prisimindama viską, ką dėl to patyrė mano šeima, dabar, būdama jau suaugus, nusprendžiau pagerbti savo tėvų pastangas ir įkurti Fondą, nešantį Kantrybę, Tikėjimą ir Meilę kiekvienam, susiduriančiam su šia liga. Darome tai su šypsena ir iš visos širdies. Esame įsitikinę, kad prieš tokį „delfinišką derinį“, kartu su mankštomis ir terapijomis, kurios reikalingos šios diagnozės atveju, cerebrinius paralyžius tiesiog neatsilaikys.

Be to, nenorėjau „užsidaryti“ – nematyti kitų ligų. Todėl, bent kartą per metus skirsime paramą kitai su soc. atskirtimi susijusiai grupei – Kurtiesiems, Akliesiems, Vyresnio amžiaus žmonėms bei kitiems. Sekite mūsų projektus!

Kiniškas simbolis, esantis viduryje, vadinamas Tai Loi. Šie žodžiai kildinami iš Konfucijaus eilių ir verčiamas kaip laimė sugrįžo.
Legenda pasakoja, kad maždaug 600 m. p.m.e. Gautama Buda išsiuntė savo žiniuonius į Orientą ir Tolimuosius Rytus, su užduotimi Tai Loi simbolį išraižyti kiekvieno gongo ir varpo paviršiuje. Pasak gongų meistro Don’o Conreaux “Tai Loi”, iškalti gongo paviršiuje, simbolizuoja žmonijos susivienijimo viltį, nepaisant kultūrinių, religinių ir politinių skirtumų. Susivienijimo tam, kad mūsų vaikams būtų užtikrinta prasminga ateitis. Pasirinkome Tai Loi Fondo simboliu, tikėdamiesi, kad jis visada primins mums pagrindinį mūsų veiklos tikslą ir esmę.

Delfinas fondo simboliu pasirinktas dėl savo plačios širdies, įžvalgaus proto ir gebėjimo padėti kitiems. Būdami be galo žaismingi ir nuoširdūs, jie randa kelią prie kiekvieno iš mūsų: pralinksmina net ir liūdniausią ir vienišiausią širdį. Tikimės, kad Delfinas paskolins šį gebėjimą Fondui ir kartu kursime nuoširdų, delfinišką džiaugsmą žmonių širdyse.

Maloniai kviečiame visus norinčius ir galinčius prisidėti prie fondo tikslų:
Paramos gavėjas: IEVOS LOLAT LABDAROS IR PARAMOS FONDAS
Įmonės kodas: 304281099
Adresas: Valančiaus g. 7, LT-03158 Vilnius
Atsiskaitomoji sąskaita: LT267300010148715720
AB SWEDBANK bankas, banko kodas 73000ŽemėlapisVeiklos sritis: Fondai

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)