Gruodžio 3 d., Penktadienis

INFORMACIJOS VARTOTOJŲ ASOCIACIJA

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Reklama, žiniasklaida, leidyba   » Informacijos paslaugos

Įmonės kodas: 301490948
PVM mokėtojo kodas: ne PVM mokėtojas
Adresas: R. Jankausko g. 1-19, LT-04312 Vilnius
Telefonas: (524) 52437
Vadovas/direktorius: Algirdas Kancleris
E.paštas: kdalgirdas@gmail.com


Aprašymas:

INFORMACIJOS VARTOTOJŲ ASOCIACIJA

Asociacija įsteigta 2008 metais. Jos tikslas – į socialinę realybę pažvelgti ne iš sudarytojo, bet iš vartotojo – eilinio žmogaus – pozicijų. Tūkstantmetės tradicijos požiūris – diametriai priešingas – iš sudarytojo (valdovo, karaliaus, prezidento, direktoriaus) pozicijų, o jo siekis – maksimalios naudos gavimas.

Asociacija rengė seminarus, vėliau perėjo į mokslinio tyrimo etapą. Išleistas leidinys „Infotyra“ (2011 m.). Leidybai paruošta trijų tomų monografija „Infosofija“ (koncepcija, informacijos fenomenas ir realybės struktūra). Čia išdėstyti 4 universalūs ir 7 organizaciniai dėsniai. Generalinis informatyvumo dėsnis skelbia: realybėje neinformatyvių objektų nėra, bet 90 proc. jų dar neatpažinta. Informacija yra realybės atitikmuo. Ruošiama moderni jaunimo ugdymo ir saviugdos metodologija, kuri turi pakeisti dabartinę didaktiką.Socialinę praeitį reikia nagrinėti ne tik faktografiškai, bet ir funkciškai – ieškant praeityje buvusių, dabarčiai aktualių įvykių, sprendimų, atradimų ir išradimų.


ŽemėlapisRaktažodžiai: Informacijos vartotojų asociacija, infotyros mokslas, infotyros mokslo pagrindų kūrimas, infotyros mokslo pagrindų plėtra, informacijos procesų tyrimas, informacijos procesų apibendrinimas, infotyros dėsnių taikymas praktiškai, Infotyra, Informacijos fenomenas, asociacijos, asociacijos Vilnius, asociacijos Vilniuje, vartotojų asociacijos, vartotojų asociacijos Vilnius, vartotojų asociacijos Vilniuje, informacijos vartotojų asociacija Vilnius, informacijos vartotojų asociacija Vilniuje.


Veiklos sritis: Informacijos paslaugos

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)