Gegužės 22 d., Antradienis


BAREIKIO VAIRAVIMO MOKYKLA, UAB

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Automobiliai, transportas, pervežimai   » Vairavimo mokyklos

Įmonės kodas: 300060317
PVM mokėtojo kodas: -
Adresas: Smėlio g. 19, LT-28225 Utena
Telefonas: (389) 55437
Faksas: (389) 55437
Mobilus tel.: (687) 99304
Svetainė: www.bareikis.net  
E.paštas: ifo@bareikis.net


Aprašymas:
Geriausia Utenos apskrities vairavimo mokykla – pripažinta „Bareikio vairavimo mokykla“

Susisiekimo ministerija pirmą kartą paskelbė ir apdovanojo geriausias Lietuvos vairavimo mokyklas. Tokiais rinkimais siekiama atkreipti dėmesį į vairavimo mokyklų veiklos kokybę ir skatinti jas tobulinti savo darbą.

2010 m. nugalėtojai buvo renkami pagal formulę, kurią sukūrė Susisiekimo ministerijos, Lietuvos automobilių kelių direkcijos, Vyriausiojo policijos komisariato, Nacionalinio automobilių klubo bei Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovai. Pagrindiniai vertinimo rodikliai – teorinio ir vairavimo egzamino išlaikymo procentas „Regitroje“, taip pat per metus mokytų mokinių skaičius. Vertintas ir naudojamo automobilių parko amžius, ar mokykla turi savo aikštelę.Šiuo metu Bareikio vairavimo mokykla siūlo išmokti daugumą vairavimo kategorijų:
A, B, BE, C1, C, CE, D, DE;


UAB Bareikio vairavimo mokykla vykdo mokymus vairuotojams, kurie nuolat pažeidžia Kelių eismo taisyklių reikalavimus ir už tai nubaustiems administracine tvarka, įskaitant vairavimo teisės atėmimą ir siekiant, kad vairuotojo pažymėjimas (teisė vairuoti) būtų grąžintas.
Mokymai vyksta: Smėlio g. 19-100, Utena. Išsami informacija ir registracija į mokymo kursus telefonu: (8 389) 55 437; (8 618) 24 608; (8 687) 99 304. El. paštu: info@bareikis.net
Kaina: 250 Lt
Baigusiems mokymo kursus tą pačią dieną išduodamas pažymėjimas apie vairuotojų papildomo mokymo kursų baigimą.Užsukę į Bareikio vairavimo mokyklą, gausite išsamią informaciją apie jus dominantį klausimą.


ŽemėlapisRaktažodžiai: Bareikio vairavimo mokykla, vairavimo mokykla, mokymo centras, vairavimo mokymas, vaizdinės vairavimo mokymo priemonės, mokomieji stendai, vairavimo kursai, vairavimo kursai A, B, BE, C1, C, CE, D, DE kategorijos, Utenos apskritis, vairuotojo teisės.


Veiklos sritis: Vairavimo mokyklos

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)