Sausio 25 d., Pirmadienis

NORD PROFIL, UAB

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Statyba, nekilnojamasis turtas   » Stogai, stogų dangos, gamyba, įrengimas

Įmonės kodas: 300635045
PVM mokėtojo kodas: LT100004596516
Adresas: Žirnių g. 4A, LT-02120 Vilnius
Telefonas: (521) 39442
Faksas: (521) 39442
Mobilus tel.: (672) 53438
Vadovas/direktorius: Egidijus Dilys
Svetainė: www.stogodanguprekyba.lt  
E.paštas: egidijus@nordprofil.lt


Aprašymas:


Jau daug metų savo klientams siūlome itin platų išskirtinių statybinių medžiagų asortimentą. Tik pas mus rasite aukščiausios kokybės medžiagų, skirtų jūsų namo stogui. Kadangi prekiaujame visomis stogų dangomis, galime įgyvendinti net ir pačius prabangiausius ir sudėtingiausius jūsų projektus. Mūsų įmonės specialistai turi ilgametę darbo su statybinėmis medžiagomis patirtį, todėl klientai, atvykę pas mus, malonioje ir draugiškoje aplinkoje visuomet gaus visą reikiamą informaciją apie juos dominančias statybines medžiagas. Bendradarbiaudami su mumis Jūs turėsite tokį stogą, apie kurį visuomet svajojote!

Stogas – rimta, ilgalaikė investicija, kuri padeda padidint namo vertę ir sudaryti prabangos įspūdį, todėl jo pasirinkimui turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Labai dažnai, rinkdamiesi stogo dangą, žmonės susiduria su įvairiais mitais apie jų kainas, parametrus ar tarnavimo laiką. Stogo dangos, jei jos sukomplektuotos ir įrengtos tinkamai, tarnavimo laikas yra labai ilgas, tačiau norint tiksliai žinoti koks tipas tinkamiausias konkrečiu atveju, kokia suteikiama garantija ar kokie priedai bus reikalingi, reikėtų kreiptis į specialistus, kurie remdamiesi savo patirtimi Jums patars, kaip įsirengti patikimą ir nepriekaištingos išvaizdos stogą.ŠLAITINIAI STOGAI

 • Plieninės dangos
Plieninės dangos montavimas išsiskiria paprastumu – stogo danga yra labai lengva ir nesudėtingai eksploatuojama. Todėl dangą nesunku montuoti net ir ant labai aukštų pastatų. Tai akivaizdus šios stogo dangos pranašumas, lyginant su kitomis dangomis. Plieninė danga atspari karščiui, šalčiui, erozijos poveikiui, todėl ji yra ilgaamžė. Jeigu norite turėti visuomet gražų ir stilingą stogą, plieninė stogo danga lengvai patenkins tokius poreikius. Mat dangą labai lengva valyti, tokiu būdu nuolat užtikrinant puikią išvaizdą.

 • Beasbestis šiferis
Mūsų asortimente – tarptautinį klientų pasitikėjimą pelniusių gamintojų kokybiškas šiferis. Nors pastaruoju metu daug kalbama apie žalingą asbesto poveikį, šiuolaikiškas beasbestinis šiferis išlieka kaip saugi alternatyva, neturinti jokių kenksmingų poveikių. Šių laikų šiferis išvaizda gali prilygti senoviškos sovietinės dangos estetinėms savybėms, gali ir būti modernus. Skirtingi gamintojai siūlo plačius asortimentus įvairių spalvų bei skirtingo banguotumo šiferio.

 • Čerpės
Čerpės yra itin archaiška stogo danga, savo paprastumu, patogumu, elegantiška išvaizda bei patvarumu išsilaikiusi stogų dangų rinkoje iki šių dienų. Keraminės čerpės ar degto molio, visos jos tebėra išlaikę autentišką praeities dvelksmą, tačiau kartu – lanksčiai prisitaikytos prie šių laikų žmonių ir architektūros poreikių. Bituminės čerpės, keraminės, molinės ir betoninės, lygios čerpės ir banguotos, raudonos ir juodos – dabar jų yra įvairiausių, kiekvienam pagal individualius poreikius. Siūlome rinktis iš kokybiškiausių gamintojų čerpių, kurių danga sukurs ilgalaikį, sandarų ir gražų stogą.

 • Bituminės čerpelės
Bituminės čerpelės – tai stogo danga, išsiskirianti savo patraukliomis estetinėmis savybėmis, itin greitu ir paprastu montavimu bei palankia kaina. Klientams siūlomos įsigyti ir montuoti kokybiškiausios MIDA, KATEPAL bei TEGOLA čerpelės. Bituminės stogų čerpės gali būti naudojamos ir tvarkant senus stogus, ir dengiant naujus.

 • Skalūninė stogo danga
Natūralus skalūnas yra ilgaamžė, dėl to ir visada šiuolaikiška medžiaga. Daugybė skirtingų dengimo būdų paverčia skalūną ypatinga medžiaga stogams ir fasadams. Skalūnas sudarytas iš natūralių, ekologiškai visiškai tinkamų elementų. Skalūnas dėl to yra pranašesnis už daugelį statybinių medžiagų, kurios visų pirma pagaminamos iš skirtingų mineralinių komponentų. Skalūno stogams ir fasadams gamyba reikalauja tik apdirbimo (t.y. formos suteikimo) su labai mažu energijos poreikiu, t.y. nenaudojama nei rišamosios medžiagos (pvz., cementas), nei degimo procesas.
 • Kompozitinė stogo danga
 • Bituminiai banguoti lakštai
 • Stogo plokštelės


PLOKŠTI STOGAI

 • Prilydoma bituminė stogo danga
Bituminė stogo danga dažniausiai ir prilydoma ant plokščių daugiaaukščių stogų. Žinoma, ji gali funkcionuoti ir kitur, tačiau dėl estetinių sumetimų šlaitiniams gyvenamųjų namų stogams paprastai pasirenkamos kitokios dangos. Be plokščių daugiaaukščių stogų, bituminė stogo danga taip pat gali būti naudojama ir kitų lygių arba žemo nuolydžių stogų dengimui. Paprastai tokiais atvejais, kai stogas nevaidina didelio estetinio vaidmens (nes yra beveik nematomas), tokia statybinė danga pasirenkama dėl pigumo ir efektyvumo.
 • Termoizoliacinė plokštė "Hydrotherm"
 • PVC dangos
 • Daugiasluoksnės plokštės
 • ProfpaklotaiSTOGO PRIEDAI

 • Statybinės plėvelės
Statybinės plėvelės reikalingos įvairiose stogo konstrukcijos dalyse, todėl ir plėvelių rūšys bei funkcionalumai pritaikomi skirtingi. Gali būti difuzinės plėvelės, antikondensacinės, garo izoliacijos ir kitokios statybinės plėvelės. Pagrindinis plėvelių veikimo tikslas – nuo drėgmės apsaugoti ir sandarinti pagrindinę stogo dangą bei leisti vandens garams išgaruoti iš namo. Tad teisingai parinkta ir sumontuota plėvelė gali užtikrinti pastovų tinkamą drėgmės lygį namuose, užkirstą kelią pelėsių atsiradimui, kitų statybinių medžiagų tausojimą.

 • Stogo langai
Namuose įrengti stoglangiai – tai ne tik labai estetiškas pastato dizaino sprendimas, bet ir geresnės energetinio efektyvumo sąlygos. Nustatyta, kad stoglangiai padeda taupyti ne tik šviesos energiją, bet ir palaiko aukštesnę kambario temperatūrą, be to, vizualiai didina erdvę. Tad atrinkę geriausią stoglangių produkcijos ir jų priedų asortimentą, siūlome rinktis jus dominančius produktus.

 • Kaminų sistemos
Namuose įrengtas židinys daugeliui asocijuojasi su ramybe, erdvei suteikia jaukumo, šilumos jausmą. Tačiau, nereikia pamiršti, jog norint įsirengti židinį ir kokybišką šildymo sistemą, pirmiausia reikia sumontuoti tinkamą kaminą, jo sistemą. Kad židinys teiktų malonumą ir nebūtų bėdų su šildymo sistema, tuomet kaminą būtina reguliariai tikrinti ir prižiūrėti.

 • Ventiliaciniai kaminėliai
Siekiant užtikrinti kokybišką pastato stogo renovaciją, darbų metu būtini sumontuoti ventiliaciniai kaminėliai. Atsižvelgiant į skirtingus stogų tipus, stogo dangų rūšis ir kt. veiksnius, ventiliaciniai kaminėliai, taip pat ir įlajos, gali būti pritaikomi skirtingai kiekvienam atvejui.

 • Stogo skliauto pakalimas
 • Lietaus nuvedimo sistemos
 • Skardos lankstiniai
 • Šlaitinių stogų priedaiFASADAI

 • Ventiliuojamas fasadas
 • Tinkuojamas fasadas
 • Daugiasluoksnės sieninės plokštės
KITA

 • Hidroizoliacinės medžiagos
Skirtingai pagal poreikius ir techninius reikalavimus, montuojant naują ir renovuojant seną stogo dangą gali būti naudojamos skirtingos hidroizoliacinės medžiagos. Nuo drėgmės ir kitų aplinkos poveikių apsaugantys hidroizoliaciniai gaminiai naudojami ne tik stogų, bet ir kitų pastato konstrukcijų statybose. Mūsų asortimente pateikiamos ritininės (ruberoidai, drenažinės membranos, bituminės sandarinimo juostos) ir teptinės (bitumo arba polimerų pagrindu) hidroizoliacijai skirtos medžiagos. Siekiant maksimalaus efektyvumo, gali būti naudojamos abiejų rūšių medžiagos.

 • Statybiniai blokeliai
Kokybiški ir patvarūs keramikiniai blokeliai – puiki statybinė medžiaga gyvenamiesiems, pramoniniams, kelių aukštų ar daugiaaukščiams pastatams. „Stogų dangų prekyba“ siūlo rinktis iš plataus asortimento, kuriame – „Porotherm“, „Aeroc“ ir „HAUS“ statybiniai blokeliai.

 • Termoizoliacinės medžiagos
 • Grindinio trinkelės
 • Šildymo kilimėliai
 • Plieninės tvorosFilialai:

PARDUOTUVĖS

Adresas: Liepų g. 64, Klaipėda
Tel/faks.: +370 464 41103
Mob. tel.: +370 671 88669
El.paštas: rimantas@nordprofil.lt

Adresas: Rietavo g. 26 , Plungė
Mob.tel.: +370 640 92355
El.paštas: plunge@nordprofil.lt
Darbo laikas: ⏰ I-V 8-17val.

Adresas: Mažeikių g. 10, Telšiai
Tel./faks.: +370 444 60545
Mob.tel.: +370 652 14199
El.paštas: vytautas@nordprofil.lt
Darbo laikas: ⏰ I-V 8-17val.

Adresas: Pramonės g. 4, Šiauliai
Tel./faks.: +370 412 11038
Mob.tel.: +370 674 52993
El.paštas: tomas@nordprofil.lt
Darbo laikas: ⏰ I-V 8-17val.

Adresas: Beržų g. 10, Panevėžys
Tel./faks.: +370 454 35039
Mob.tel: +370 673 94666
El.paštas: aurimas@nordprofil.lt
Darbo laikas: ⏰ I-V 8-17val.

Adresas: Kupiškio g.19, Utena
Tel./faks.: +370 389 51035
Mob.tel: +370 608 33369
El.paštas: remigijus@nordprofil.lt
Darbo laikas: ⏰ I-V 8-17val.

Adresas: Žirnių g. 4A, Vilnius
Tel./faks.: +370 521 39442
Mob.tel: +370 215 3044, +370 526 27922
El.paštas: info@stogodanguprekyba.lt
Darbo laikas: ⏰ I-V 8-17val.

Adresas: Žiedo g. 2, Ukmergė
Mob.tel.: +370 699 14558
El.paštas: ukmerge@nordprofil.lt
Darbo laikas: ⏰ I-V 8-17val.

Adresas: Kepyklos g. 15, Alytus
Tel./faks.: +370 315 35600
Mob.tel: +370 673 44475
El.paštas: juozas@nordprofil.lt
Darbo laikas: ⏰ I-V 8-17val.

Adresas: Palemono g. 2A, Kaunas
Tel./faks.: +370 374 73865
Mob.tel.: +370 673 44472
El.paštas: kaunas@nordprofil.lt
Darbo laikas: ⏰ I-V 8-17val.

Adresas: Pramonės g. 2A, Tauragė
Mob.tel.: +370 630 09096
El.paštas: taurage@nordprofil.lt
Darbo laikas: ⏰ I-V 8-17val.

Darbo laikas: I-V 08:00-17:00


ŽemėlapisRaktažodžiai: Nord Profil UAB, Nord Profil UAB Vilnius, Nord Profil UAB Vilniuje, Nord Profil UAB veikla, Nord Profil UAB produkcija, Nord Profil UAB vadovas, Nord Profil UAB kontaktai, Nord Profil UAB adresas, Nord Profil UAB telefonas, Nord Profil UAB darbo laikas, Nord Profil UAB įmonė, Nord Profil UAB firma, stogo dangų prekyba, stogo dangų prekyba Vilnius, stogo dangų prekyba Vilniuje, stogo dangos, stogo dangos Vilnius, stogo dangos Vilniuje, stogų dangos, stogų dangos Vilnius, stogų dangos Vilniuje, stogai, stogai Vilnius, stogai Vilniuje, plieninės stogų dangos, plieninės stogų dangos Vilnius, plieninės stogų dangos Vilniuje, beasbestis šiferis, beasbestis šiferis Vilnius, beasbestis šiferis Vilniuje, šiferis, šiferis Vilnius, šiferis Vilniuje, čerpės, čerpės Vilnius, čerpės Vilniuje, čerpių prekyba, čerpių prekyba Vilnius, čerpių prekyba Vilniuje, prekiauja čerpėmis, prekiauja čerpėmis Vilniuje, bituminės čerpelės, bituminės čerpelės Vilnius, bituminės čerpelės Vilniuje, prekyba bituminėmis čerpelėmis, prekyba bituminėmis čerpelėmis Vilnius, prekyba bituminėmis čerpelėmis Vilniuje, prekiauja bituminėmis čerpelėmis, prekiauja bituminėmis čerpelėmis Vilniuje, parduoda bitumines čerpeles, bituminės čerpės, bituminės čerpės Vilnius, bituminės čerpės Vilniuje, prekyba bituminėmis čerpėmis, prekyba bituminėmis čerpėmis Vilnius, prekyba bituminėmis čerpėmis Vilniuje, prekiauja bituminėmis čerpėmis, prekiauja bituminėmis čerpėmis Vilniuje, parduoda bitumines čerpes, parduoda bitumines čerpes Vilniuje, parduoda čerpes, parduoda čerpes Vilniuje, skalūninė stogo danga, skalūninė stogo danga Vilnius, skalūninė stogo danga Vilniuje, prekyba skalūnine stogo danga, prekyba skalūnine stogo danga Vilnius, prekyba skalūnine stogo danga Vilniuje, prekiauja skalūnine stogo danga, prekiauja skalūnine stogo danga Vilniuje, parduoda skalūninę stogo dangą, parduoda skalūninę stogo dangą Vilniuje, kompozicinė stogo danga, kompozicinė stogo danga Vilnius, kompozicinė stogo danga Vilniuje, prekyba kompozicine stogo danga, prekyba kompozicine stogo danga Vilnius, prekyba kompozicine stogo danga Vilniuje, prekiauja kompozicine stogo danga, prekiauja kompozicine stogo danga Vilniuje, parduoda kompozicinę stogo dangą, parduoda kompozicinę stogo dangą Vilniuje, bituminiai banguoti lakštai, bituminiai banguoti lakštai Vilnius, bituminiai banguoti lakštai Vilniuje, prekyba bituminiais banguotais lakštais, prekyba bituminiais banguotais lakštais Vilnius, prekyba bituminiais banguotais lakštais Vilniuje, prekiauja bituminiais banguotais lakštais, prekiauja bituminiais banguotais lakštais Vilniuje, parduoda bituminius banguotus lakštus, parduoda bituminius banguotus lakštus Vilniuje, stogo plokštės, stogo plokštės Vilnius, stogo plokštės Vilniuje, prekyba stogo plokštėmis, prekyba stogo plokštėmis Vilnius, prekyba stogo plokštėmis Vilniuje, prekiauja stogo plokštėmis, prekiauja stogo plokštėmis Vilniuje, parduoda stogo plokštes, parduoda stogo plokštes Vilniuje, plokšti stogai, plokšti stogai Vilnius, plokšti stogai Vilniuje, bituminė stogo danga, bituminė stogo danga Vilnius, bituminė stogo danga Vilniuje, termoizoliacinės plokštės, termoizoliacinės plokštės Vilnius, termoizoliacinės plokštės Vilniuje, termoizoliacinių plokščių prekyba, termoizoliacinių plokščių prekyba Vilnius, termoizoliacinių plokščių prekyba Vilniuje, prekiauja termoizoliacinėmis plokštėmis, prekiauja termoizoliacinėmis plokštėmis Vilniuje, parduoda termoizoliacines plokštes, parduoda termoizoliacines plokštes Vilniuje, PVC dangos, PVC dangos Vilnius, PVC dangos Vilniuje, prekyba PVC dangomis, prekyba PVC dangomis Vilnius, prekyba PVC dangomis Vilniuje, prekiauja PVC dangomis, prekiauja PVC dangomis Vilniuje, parduoda PVC dangas, parduoda PVC dangas Vilniuje, daugiasluoksnės plokštės, daugiasluoksnės plokštės Vilnius, daugiasluoksnės plokštės Vilniuje, prekyba daugiasluoksnėmis dangomis, prekyba daugiasluoksnėmis dangomis Vilnius, prekyba daugiasluoksnėmis dangomis Vilniuje, prekiauja daugiasluoksnėmis dangomis, prekiauja daugiasluoksnėmis dangomis Vilniuje, parduoda daugiasluoksnes dangas, parduoda daugiasluoksnes dangas Vilniuje, profpaklotai, profpaklotai Vilnius, profpaklotai Vilniuje, parduoda profpaklotus, parduoda profpaklotus Vilniuje, statybinės plėvelės, statybinės plėvelės Vilnius, statybinės plėvelės Vilniuje, prekyba statybinėmis plėvelėmis, prekyba statybinėmis plėvelėmis Vilnius, prekyba statybinėmis plėvelėmis Vilniuje, prekiauja statybinėmis plėvelėmis, prekiauja statybinėmis plėvelėmis Vilniuje, parduoda statybines plėveles, parduoda statybines plėveles Vilniuje, stogo langai, stogo langai Vilnius, stogo langai Vilniuje, prekyba stogo langais, prekyba stogo langais Vilnius, prekyba stogo langais Vilniuje, prekiauja stogo langais, prekiauja stogo langais Vilniuje, parduoda stogo langus, parduoda stogo langus Vilniuje, stoglangiai, stoglangiai Vilnius, stoglangiai Vilniuje, prekyba stoglangiais, prekyba stoglangiais Vilnius, prekyba stoglangiais Vilniuje, prekiauja stoglangiais, prekiauja stoglangiais Vilniuje, parduoda stoglangius, parduoda stoglangius Vilniuje, kaminų sistemos, kaminų sistemos Vilnius, kaminų sistemos Vilniuje, prekyba kaminų sistemomis, prekyba kaminų sistemomis Vilnius, prekyba kaminų sistemomis Vilniuje, prekiauja kaminų sistemomis, prekiauja kaminų sistemomis Vilniuje, parduoda kaminų sistemas, parduoda kaminų sistemas Vilniuje, kaminai, kaminai Vilnius, kaminai Vilniuje, prekyba kaminais, prekyba kaminais Vilnius, prekyba kaminais Vilniuje, prekiauja kaminais, prekiauja kaminais Vilniuje, parduoda kaminus, parduoda kaminus Vilniuje, ventiliaciniai kaminėliai, ventiliaciniai kaminėliai Vilnius, ventiliaciniai kaminėliai Vilniuje, prekyba ventiliaciniais kaminėliais, prekyba ventiliaciniais kaminėliais Vilnius, prekyba ventiliaciniais kaminėliais Vilniuje, prekiauja ventiliaciniais kaminėliais, prekiauja ventiliaciniais kaminėliais Vilniuje, parduoda ventiliacinius kaminėlius, parduoda ventiliacinius kaminėlius Vilniuje, lietaus nuvedimo sistemos, lietaus nuvedimo sistemos Vilnius, lietaus nuvedimo sistemos Vilniuje, prekyba lietaus nuvedimo sistemomis, prekyba lietaus nuvedimo sistemomis Vilnius, prekyba lietaus nuvedimo sistemomis Vilniuje, skardos lankstiniai, skardos lankstiniai Vilnius, skardos lankstiniai Vilniuje, prekyba skardos lankstiniais, prekyba skardos lankstiniais Vilnius, prekyba skardos lankstiniais Vilniuje, prekiauja skardos lankstiniais, prekiauja skardos lankstiniais Vilniuje, parduoda skardos lankstinius, parduoda skardos lankstinius Vilniuje, stogų priedai, stogų priedai Vilnius, stogų priedai Vilniuje, fasadai, fasadai Vilnius, fasadai Vilniuje, ventiliuojamas fasadas, ventiliuojamas fasadas Vilnius, ventiliuojamas fasadas Vilniuje, tinkuojamas fasadas, tinkuojamas fasadas Vilnius, tinkuojamas fasadas Vilniuje, daugiasluoksnės sieninės plokštės, daugiasluoksnės sieninės plokštės Vilnius, daugiasluoksnės sieninės plokštės Vilniuje, prekyba daugiasluoksnėmis sieninėmis plokštėmis, prekyba daugiasluoksnėmis sieninėmis plokštėmis Vilnius, prekyba daugiasluoksnėmis sieninėmis plokštėmis Vilniuje, prekiauja daugiasluoksnėmis sieninėmis plokštėmis, prekiauja daugiasluoksnėmis sieninėmis plokštėmis Vilniuje, parduoda daugiasluoksnes sienines plokštes, parduoda daugiasluoksnes sienines plokštes Vilniuje, hidroizoliacinės medžiagos, hidroizoliacinės medžiagos Vilnius, hidroizoliacinės medžiagos Vilniuje, prekyba hidroizoliacinėmis medžiagomis, prekyba hidroizoliacinėmis medžiagomis Vilnius, prekyba hidroizoliacinėmis medžiagomis Vilniuje, parduoda hidroizoliacines medžiagas, parduoda hidroizoliacines medžiagas Vilniuje, statybiniai blokeliai, statybiniai blokeliai Vilnius, statybiniai blokeliai Vilniuje, prekyba statybiniais blokeliais, prekyba statybiniais blokeliais Vilnius, prekyba statybiniais blokeliais Vilniuje, parduoda statybinius blokelius, parduoda statybinius blokelius Vilniuje, termoizoliacinės medžiagos, termoizoliacinės medžiagos Vilnius, termoizoliacinės medžiagos Vilniuje, prekyba termoizoliacinėmis medžiagomis, prekyba termoizoliacinėmis medžiagomis Vilnius, prekyba termoizoliacinėmis medžiagomis Vilniuje, parduoda termoizoliacines medžiagas, parduoda termoizoliacines medžiagas Vilniuje, grindinio trinkelės, grindinio trinkelės Vilnius, grindinio trinkelės Vilniuje, prekyba grindinio plytelėmis, prekyba grindinio plytelėmis Vilnius, prekyba grindinio plytelėmis Vilniuje, parduoda grindinio trinkeles, parduoda grindinio trinkeles Vilniuje, šildymo kilimėliai, šildymo kilimėliai Vilnius, šildymo kilimėliai Vilniuje, prekyba šildymo kilimėliais, prekyba šildymo kilimėliais Vilnius, prekyba šildymo kilimėliais Vilniuje, parduoda šildymo kilimėlius, parduoda šildymo kilimėlius Vilniuje, plieninės tvoros, plieninės tvoros Vilnius, plieninės tvoros Vilniuje, prekyba plieninėmis tvoromis, prekyba plieninėmis tvoromis Vilnius, prekyba plieninėmis tvoromis Vilniuje, parduoda plienines tvoras, parduoda plienines tvoras Vilniuje, trinkelės, trinkelės Vilnius, trinkelės Vilniuje, prekyba trinkelėmis, prekyba trinkelėmis Vilnius, prekyba trinkelėmis Vilniuje, parduoda trinkeles, parduoda trinkeles Vilniuje, tvoros, tvoros Vilnius, tvoros Vilniuje, prekyba tvoromis, prekyba tvoromis Vilnius, prekyba tvoromis Vilniuje, parduoda tvoras, parduoda tvoras Vilniuje.


Veiklos sritys: Statybos, renovacijos darbai, statybos firmos - Stogai, stogų dangos, gamyba, įrengimas

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)