Rugpjūčio 8 d., Šeštadienis

UTENOS SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Medicina, farmacija   » Globos, rūpybos įstaigos, socialinės paslaugos

Įmonės kodas: 190797098
PVM mokėtojo kodas: Ne PVM mokėtojas
Adresas: Kupiškio g. 66, LT–28175 Utena
Telefonas: (389) 73451
Faksas: (389) 71908
Mobilus tel.: (673) 02416
Vadovas/direktorius: Osvaldas Žiezdrys
Svetainė: www.utenossgn.lt  
E.paštas: utenossgn@utenossgn.lt


Aprašymas:
Utenos socialinės globos namai yra įstaiga prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kurios paskirtis yra užtikrinti nesavarankiškų ar iš dalies savarankiškų senyvo amžiaus žmonių ir suaugusių su negalia, kuriems būtina nuolatinė specialistų priežiūra, ilgalaikę (trumpalaikę) socialinę globą. Pensionate apgyvendinami senyvo amžiaus asmenys, kuriems nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis ir asmenys, kuriems dėl proto negalios ar psichinių sutrikimų nustatytas 0-40 procentų darbingumo lygis, specialusis slaugos ar nuolatinės priežiūros poreikis arba nustatytas didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis.

Šiuo metu globos namuose gyvena apie 290 senyvo amžiaus ir neįgalių žmonių iš Utenos apskrities ir kitų šalies regionų. Jiems paslaugas teikia socialinio darbo, sveikatos priežiūros ir slaugos, aptarnavimo ir ūkio padaliniuose dirbantys darbuotojai. Dauguma gyventojų gyvena vienviečiuose ir dviviečiuose kambariuose, aprūpintuose pagrindiniais baldais, yra poilsio kambariai. Gyventojų paslaugoms – kirpykla, skalbykla, pirtis, rekreacijos zonos. Gyventojai maitinami valgykloje, o papildomai gamintis maistą galima skyrių virtuvėlėse patiems. Yra biblioteka, koncertų, parodų salės. Atnaujinant globos namų bazę, gyventojams stengiamasi sukurti patogias gyvenimo sąlygas, siekiama, kad juos suptų graži, jauki aplinka. Čia koncertuoja vietos meno mėgėjų bei profesionalūs kolektyvai, vyksta susitikimai su įdomiais žmonėmis. Gyventojams sudarytos galimybės siūti, siuvinėti, megzti, drožinėti, kitaip lavinti įgūdžius. Parodų salėje eksponuojami jų rankdarbiai.

Utenos socialinės globos namai teikia šias paslaugas:

  • Aplinkos ir būsto paslaugos

  • Trumpalaikė globa

  • Maitinimo paslaugos

  • Socialinio darbo paslaugos

  • Sveikatos priežiūros ir slaugos paslaugos

  • Darbinis užimtumas

  • Kultūrinės paslaugos

  • Sporto paslaugos

  • Edukacinės paslaugos

  • Buities ir asmens higienos paslaugos

Daug dėmesio skiriama neįgaliųjų bendravimo įgūdžių atstatymui. Palaikomi ryšiai su giminėmis, kaimynais. Švenčiami gyventojų jubiliejai, rengiami teminiai vakarai, bendrų interesų grupių užsiėmimai. Keičiasi gyventojų poreikiai: šalia buitinių vis svarbesni tampa dvasiniai, komunikaciniai. Nemažai gyventojų savo aktyviu gyvenimo būdu, menine, kūrybine saviraiška rodo pavyzdį kitiems. Pomėgius realizuoti padeda kapela „Fortūna“, giedotojų grupė, literatų sambūris ir jau antrą dešimtmetį leidžiamas laikraštis „Mūsų namai“. Ryšius su miesto, rajono bendruomene stiprina tradicinės Giminių šventės, su „Verdenės“ literatų klubu organizuojami Poezijos rudenėliai, Kaziuko mugė, sulaukianti ir tolimesnių svečių. Gyventojų aktyvumas ugdomas organizuojant išvykas, ekskursijas.

Svarbiausia didelėje šeimynoje – būti kuo arčiau vienas kito. Ypač, kai žmogui priartėja gyvenimo ruduo, būties vakaras. Taigi neformalus mūsų globos namų tikslas yra įteigti kiekvienam gyventojui, kad gyvenimo vakaras su savimi atsineša ir savo žiburį, dažniausiai – labai šviesų.
ŽemėlapisRaktažodžiai: Utenos socialinės globos namai, nuolatinė specialistų priežiūra, ilgalaikė socialinė globa, trumpalaikė socialinė globa, pensionatas, pensionatai, apgyvendinimas pensionate, specialusis slaugos poreikis, nuolatinės priežiūros poreikis, didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis, globos namai, socialinis darbas, sveikatos priežiūra, slauga, slaugos paslaugos, socialinės globos namai, aplinkos ir būsto paslaugos, maitinimo paslaugos, socialinio darbo paslaugos, sveikatos priežiūros ir slaugos paslaugos, darbinis užimtumas, kultūrinės paslaugos, sporto paslaugos, edukacinės paslaugos, buities ir asmens higienos paslaugos, neįgaliųjų bendravimo įgūdžių atstatymas, senelių globa, senelių priežiūra, nuolatinė specialistų priežiūra Utenoje, ilgalaikė socialinė globa Utenoje, trumpalaikė socialinė globa Utenoje, pensionatas Utenoje, pensionatai Utenoje, apgyvendinimas pensionate Utenoje, specialusis slaugos poreikis Utenoje, nuolatinės priežiūros poreikis Utenoje, didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis Utenoje, globos namai Utenoje, socialinis darbas Utenoje, sveikatos priežiūra Utenoje, slauga Utenoje, slaugos paslaugos Utenoje, socialinės globos namai Utenoje, aplinkos ir būsto paslaugos Utenoje, maitinimo paslaugos Utenoje, socialinio darbo paslaugos Utenoje, sveikatos priežiūros ir slaugos paslaugos Utenoje, darbinis užimtumas Utenoje, kultūrinės paslaugos Utenoje, sporto paslaugos Utenoje, edukacinės paslaugos Utenoje, buities ir asmens higienos paslaugos Utenoje, neįgaliųjų bendravimo įgūdžių atstatymas Utenoje, senelių globa Utenoje, senelių priežiūra Utenoje, nuolatinė specialistų priežiūra Utena, ilgalaikė socialinė globa Utena, trumpalaikė socialinė globa Utena, pensionatas Utena, pensionatai Utena, apgyvendinimas pensionate Utena, specialusis slaugos poreikis Utena, nuolatinės priežiūros poreikis Utena, didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis Utena, globos namai Utena, socialinis darbas Utena, sveikatos priežiūra Utena, slauga Utena, slaugos paslaugos Utena, socialinės globos namai Utena, aplinkos ir būsto paslaugos Utena, maitinimo paslaugos Utena, socialinio darbo paslaugos Utena, sveikatos priežiūros ir slaugos paslaugos Utena, darbinis užimtumas Utena, kultūrinės paslaugos Utena, sporto paslaugos Utena, edukacinės paslaugos Utena, buities ir asmens higienos paslaugos Utena, neįgaliųjų bendravimo įgūdžių atstatymas Utena, senelių globa Utena, senelių priežiūra Utena.


Veiklos sritis: Globos, rūpybos įstaigos, socialinės paslaugos

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)