Vasario 29 d., Šeštadienis

PLINKŠIŲ GLOBOS NAMAI

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Medicina, farmacija   » Globos, rūpybos įstaigos, socialinės paslaugos

Įmonės kodas: 304405312
PVM mokėtojo kodas: ne PVM mokėtojas
Adresas: Mokyklos g. 3, LT-89356 Plinkšių k. Mažeikių r.
Telefonas: (443) 44392
Mobilus tel.: (698) 13697
Vadovas/direktorius: Birutė Vaičkienė
Svetainė: www.plinksiugloba.lt  
E.paštas: direktore@plinksiugloba.lt
Facebook: PLINKŠIŲ GLOBOS NAMAI


Aprašymas:

Mažeikiuose 1993 m. liepos 5 d. adresu Laisvės g. 83, buvo įkurti Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namai, kuriuose apsigyveno 62 tėvų globos netekę vaikai ir 28 senyvo amžiaus asmenys ar suaugę asmenys su negalia. Kadangi tiek senoliams, tiek vaikams pasidarė ankšta esančiame pastate , nutarta senelius apgyvendinti kitoje vietoje. 2010 m Plinkšių kaime mažėjant mokinių skaičiui Mažeikių rajono savivaldybės taryba nusprendė uždaryti Plinkšių kaimo pagrindinę mokyklą, kuri veikė nuo 1980 m. spalio 17 dienos.

Pastatą, esantį adresu Mokyklos g.3 nuspręsta perduoti globos namams, kaip filialą. Filialo paskirtis – teikti socialines paslaugas senyvo amžiaus ir suaugusiems asmenims su negalia. Norint renovuoti pastatą teko pagalbos kreiptis į Europos Struktūrinius fondus. 2012 m. parengtas ir pateiktas Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai projektas “ Mažeikių r. Vaikų našlaičių ir senelių globos namai, Plinkšių filialas”. Gavus finansavimą ir pradėti rekonstrukcijos darbai. Įrengta 15 dviviečių ir 10 vienviečių kambarių. Prie kiekvieno wc, dušas. Erdvios bendro naudojimo patalpos . Globos namuose įrengta koplyčia, salė, 2 valgyklos, svečių kambarys, poilsio ir užimtumo patalpos, relaksacijos ir kineziterapijos kabinetai, skalbykla, vonios, virtuvė, vietinė katilinė, virtuvėlė savarankiško maisto gamybai, iškvietimo sistema, medicinos kabinetas , įrengtas liftas, aplinka pritaikyta asmenims su negalia.

2016 m. įvykdžius projektą ir pabaigus renovacijos darbus, Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namai 2016 m rugsėjo 30 d. reorganizuoti į dvi visiškai atskiras, naujas biudžetines įstaigas – Bendruomeninis pagalbos vaikams centras, adresu Laisvės g. 83, Mažeikiai, kuriame liko gyventi globojami vaikai. Ir Plinkšių globos namai, adresu Mokyklos g. 3, Plinkšių km. Šerkšnėnų seniūnija, Mažeikių rajonas, kur apsigyveno senyvo amžiaus asmenys, bei asmenys su negalia. Taip nuo 2016 m spalio 1 d. Plinkšių globos namai pradėjo savarankiškai savo veiklą . Čia persikėlė 28 gyventojai iš Mažeikių globos namų ir dar 12 naujai atvyko. Viso įstaigoje -40 vietų. Senoliai džiaugėsi nauja aplinka.

Plinkšės – gyvenvietė Mažeikių rajone, visai netoli Latvijos Respublikos. Ji yra į pietvakarius nuo– Mažeikių, rajono pakraštyje, 24 km. nuo Mažeikių miesto prie šiaurinio Plinkšių ežero kranto, Plinkšių valstybinio kraštovaizdžio draustinyje.

Plinkšių globos namų teritorija ribojasi su šimtmečiu Plinkšių parku, kuriame stovi grafo Konstantino Pliaterio dvaras. Netoliese, vaizdingoje ežero pakrantėje ir paties K. Pliaterio kapas, “ Plinkšių” viešbutis, Raudonosios pelkės durpynas. Globos namų gyventojams sudaryta galimybė daug laiko praleisti gamtoje, lankytis parke, grožėtis ežero pakrantėmis. Įstaiga pasiruošusi bendradarbiauti su kaimo bendruomene. Senoliai nori būti naudingi ir pagal savo galimybes reikalingi.

PARAMA

Jūs galite paremti mūsų vaikų globos namus, pervesdami 2% pajamų mokesčio sumos, galimos skirti paramai pagal LR Labdaros ir paramos įstatymą.

Rekvizitai:
Paramos gavėjas: Plinkšių globos namai
Paramos gavėjo kodas: 304405312
Buveinės adresas: Mokyklos g. 3, Plinkšių km. Mažeikių rajonas
Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT754010051003726756

Jūsų dėmesys ir parama būtų didelė pagalba Plinkšių globos namuose gyvenantiems asmenims.

Ačiū už jūsų supratingumą ir gerą širdį.


ŽemėlapisVeiklos sritis: Globos, rūpybos įstaigos, socialinės paslaugos

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)