Liepos 13 d., Pirmadienis

LIMEDIKA, UAB

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Medicina, farmacija   » Farmacijos pramonė, medikamentai, vaistinės

Įmonės kodas: 134056779
PVM mokėtojo kodas: LT340567716
Adresas: Erdvės g. 51, LT–52114 Ramučiai, Kauno r.
Telefonas: (37) 321199
Faksas: (37) 320220
Vadovas/direktorius: Gen. dr. Eglė Audronė Zulanienė
Svetainė: www.limedika.lt  
E.paštas: limedika@limedika.lt


Aprašymas:Farmacijos įmonė „Limedika“ įkurta 1994 metais. 2007 m. pabaigoje kontrolinį UAB „Limedika“ akcijų paketą įsigijo didžiausia Lenkijos farmacijos bendrovė PGF („Polska Grupa Farmaceutyczna“).

PGF prekiauja vaistais, medicinos įranga, sveikatos apsaugos priemonėmis, homeopatiniais preparatais ir kosmetika. Farmacijos prekių pardavimas sudaro didžiausią apyvartos dalį (90 proc.). Ši Lenkijos farmacijos grupė yra viena pagrindinių vaistų, medicininės paskirties priemonių ir įrangos tiekėja ligoninėms Lenkijoje. Pagal apyvartą PGF bendrovė patenka į 100 didžiausių įmonių sąrašą Vidurio ir Rytų Europoje. PGF įtraukta į oficialų Varšuvos vertybinių popierių biržos sąrašą.

2007 m. UAB „Limedika“ pirmoji iš didmeninių farmacijos įmonių įtraukta į oficialiai patvirtintų tiekėjų sąrašą (OPTS). Įmonės augimą ir veiklos efektyvumą lemia aukštos kvalifikacijos specialistų darbas, racionalus valdymas ir nuolatinis dėmesys svarbiausioms plėtros kryptims: asortimento plėtrai, kokybiškam ir operatyviam aptarnavimui, lojaliausiems klientams ir konkurencingai kainai. UAB „Limedika“ veikla grindžiama Geros vaistų platinimo praktikos taisyklių (GVPPT) reikalavimais, ji yra Vaistų didmeninės prekybos įmonių asociacijos narė.

UAB „Limedika“ turi nuosavą logistikos centrą ir sandėlių, todėl gali efektyviai aprūpinti vaistines, ligonines ir kitus partnerius reikalingais medikamentais. Bendrovė vaistais ir medicininės paskirties priemonėmis aprūpina daugiau nei 1 500 Lietuvos vaistinių ir ligoninių, tiekia medicinos ir kosmetikos prekes parduotuvėms ir optikoms.

UAB „Limedika“ bendradarbiauja su nepriklausomomis Lietuvos vaistinėmis ir vaistinių tinklais. UAB „Gintarinė vaistinė“ (www.gintarine.lt) ir UAB „Norfos vaistinė“ (www.nvaistine.lt) priklauso UAB „Limedika“ įmonių grupei. Dalyvauja konkursuose ir tiekia medikamentus ligoninėms, poliklinikoms ir kitoms sveikatos įstaigoms.

Bendrovė nuolat plečia savo partnerių – per 250 įmonių – tinklą, tarp jų yra vaistų ir maisto papildų gamintojų.

UAB „Limedika“ asortimentą sudaro vaistai, maisto papildai, chirurgijos prekės, slaugos priemonės, vaistažolės, prekės, skirtos nėščiosioms ir kūdikiams, kosmetika. Bendrovės pasiūla itin gausi – per 4 000 pavadinimų vaistų ir daugiau nei 9 000 pavadinimų medicinos prekių.

Vaistai ir medicininės paskirties prekės sandėliuojami užtikrinant vaistų saugumą, laikantis Lietuvoje galiojančių vaistų sandėliavimo taisyklių. Sandėliai šiuo metu užima 3 345 m² plotą ir atitinka Europos Sąjungos patalpų įrengimo, higienos ir sanitarijos standartus. 2009 m. modernizuotas vaistų surinkimo procesas ir sandėlyje įrengtas konvejeris. Efektyvi logistikos sistema ir nuosavas transportas padeda užtikrinti, kad vaistai užsakovams būtų pristatyti operatyviai ir kokybiškai.

Klientų pageidavimu vaistinėse nemokamai diegiama specializuota vaistų užsakymo ir kiekinės apskaitos programa „Medinfo“. Bendrovėje dirbantys programuotojai rūpinasi, kad programa „Medinfo“ nuolat būtų tobulinama ir atitiktų išrankiausių vartotojų poreikius.

Veterinarija

UAB „Limedika“ taip pat sėkmingai plėtoja atskirą veiklos kryptį – prekybą veterinarijos vaistais, gyvūnų priežiūros prekėmis, gyvūnų vitaminais ir papildais. Atstovauja žinomiems gyvūnų prekių gamintojams, tokiems kaip „Richter Pharma AG“, „Sintofarm SPA“, „Tavet“, „Tanin Sevnica“, „Chrysamed“ ir kt.

Rinkodaros paslaugos

UAB „Limedika“ veikla apima ne tik farmacijos produktų platinimą, bendrovė teikia ir rinkodaros paslaugas. Turėdama ilgametę patirtį farmacijos rinkoje, praktinės produktų išleidimo į rinką patirties ir savo vaistinių, „Limedika“ užtikrina, kad produktai būtų sėkmingai išleidžiami ir atstovaujami rinkoje. Produktų atstovavimas ir rinkodara apima etapus nuo produkto išleidimo į rinką pradžios iki visos produkto priežiūros, siekiant didinti atstovaujamų produktų pardavimą. Šiuo metu „Limedika“ sėkmingai atstovauja ir rūpinasi šiais produktais:

• „Jamieson Laboratories Ltd.“ (Kanada) – didžiausias ir sėkmingiausiai veiklą vystantis Kanados maisto papildų gamintojas. Maisto papildus gamina jau nuo 1922 metų. Išsiskiria aukšta kokybe ir didele asortimento įvairove. Daugiau informacijos www.jamieson.lt;

• „Philips AVENT“ (Anglija) – tai kūdikiams ir jų mamoms skirtų prekių gamintojas. Ypač gerai Europoje žinomas prekių ženklas, išsiskiriantis aukštos kokybės produkcija, patikrintas nuodugniais tyrimais ir klinikiniais bandymais. Gamintojas turi daug patirties, nes produkcija kuriama ir gaminama jau nuo 1984 metų. Asortimentą sudaro visi reikalingiausi reikmenys kūdikiams iki 12 mėnesių. Daugiau informacijos avent.limedika.lt;

VEIKLOS SRITYS

GAMYBINĖ VAISTINĖ

Per dieną gamybinėje vaistinėje pagaminama apie 150 skirtingų ekstemporalių (pagal gydytojo receptus) pavadinimų vaistų: odos tepalų, akių, nosies lašų, dezinfekcinių tirpalų, specialių vaistų. Čia gaminamus vaistus kompanija gali pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą per vieną darbo dieną.

UAB „Limedika“ bendrovės pasiūla itin gausi – per 4000 pavadinimų vaistų ir daugiau nei 9000 pavadinimų medicinos prekių. Šiuo metu asortimentą sudaro apie 9000 pavadinimų prekių, iš kurių apie 40 proc. yra vaistai, 15 proc. sudaro higienos ir kosmetikos priemonės, apie 14 proc. – maisto priedai ir papildai, dar 12 proc. – medicininės paskirties prekės, 4 proc. – vaistažolės, 4 proc. – tvarsliava ir pleistrai, 2,5 proc. – prekės vaikams.

Klientų pageidavimu vaistinėse nemokamai diegiama specializuota vaistų užsakymo ir kiekinės apskaitos programa „MedInfo“. Bendrovėje dirbantys programuotojai rūpinasi, kad programa „MedInfo“ nuolat būtų tobulinama tam, kad atitiktų išrankiausių vartotojų poreikius.

VAISTŲ LOGISTIKA IR SAUGOJIMAS

2014 m. buvo atidarytas vienas moderniausių Baltijos šalyse vaistų logistikos centras. Naujasis vaistų logistikos centras suteikia galimybę „Nacionalinei farmacijos grupei“ priklausančiai didmeninei farmacijos bendrovei „Limedika“ daugiau nei 1700 vaistinių ir ligoninių aptarnauti iki 50 proc. greičiau ir pasiūlyti didesnį medikamentų asortimentą.

Centre didmeninei prekybai vaistais ir medicinos prekėmis skirti sandėliai su modernia įranga atitinka aukščiausius logistikos ir distribucijos standartus, tarp jų ir Gerosios Platinimo Praktikos reikalavimus. Sandėliai yra dviejų dalių - aukštasis ilgalaikiam saugojimui ir žemasis paskirstymui į vaistines, šiame instaliuotas austrų gamintojo „KNAPP“ konvejeris su automatiniu rinkimu. Visa tai leidžia išplėsti asortimentą, laikyti didelius kiekius vaistų ir kitų prekių, užtikrina grupės įmonių veiklos efektyvumą, greitesnį platesnio asortimento prekių pristatymą tiek vaistinėms, tiek ligoninėms, o moderni vaistų rinkimo linija leidžia apie 25 proc. užsakymų rinkti automatiškai.

Bendrovė UAB „Limedika“ vaistais ir medicininės paskirties produktais aprūpina daugiau nei 1700 Lietuvos vaistinių ir ligoninių, tiekia medicinos ir kosmetikos prekes parduotuvėms ir optikoms.

NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS IR PRODUKCIJA

Moderni, šiuolaikiška, visada žingsniu priekyje, skirianti dideles investicijas tobulėjimui ir naujų technologijų kūrimui, kurianti tokius prekės žeklus ir gaminius kaip „Žiedės“ produkcija, nuolat auganti ir besiplečianti kompanija.

Naujausios technologijos ir produkcija garantuoja žiniomis pagrįstą grožį. Natūralią, vaistinėje pagamintą kosmetiką „Žiedė“ sukūrė profesionalūs farmacininkai, vaistinėje gaminantys vaistus. Įvertinus ilgametę patirtį gaminant individualias kosmetikos priemones bei išanalizavę pagrindines kosmetines problemas, su kuriomis dažniausiai susiduria vartotojai, specialistai pristatė unikalią rankų darbo kosmetikos liniją.

„Žiedė“ – veiksmingas aromaterapijos, kosmetikos žinių ir farmacinės patirties derinys. Aukščiausios kokybės, iš sertifikuotų ekologiškų žaliavų rankomis gaminamą kosmetikos liniją kuria ir gamina, UAB „Limedika“ įmonių grupei priklausanti, „Gintarinės vaistinės“ profesionalūs farmacininkai.

„Lietuvos metų gaminys – 2014“ konkurse apdovanoti du vaistinėje gaminamos kosmetikos priemonių linijos „Žiedė“ produktai. Aukso medalis suteiktas „Žiedė“ brandžios odos veido kremui, o sidabro medalis – „Žiedė“ serumui nuo raukšlių. Veido kremo brandžiai odai sudėtyje esantys ekologiški nakvišų, argano augaliniai ir santalo, jazmino eteriniai aliejai mažina raukšleles, stangrina ir drėkina odą. Serumo nuo raukšlių eteriniai aliejai stangrina, jaunina odą, maitina ypatingai raukšlėtas vietas – aplink lūpas, akių kampučius, kaktą, pasmakrę.
Prekiniai ženklai:ŽemėlapisRaktažodžiai: Limedika, Limedika UAB, Limedika UAB įmonė, Limedika UAB firma, Limedika UAB kontaktai, Limedika UAB adresas, Limedika UAB telefonas, Limedika UAB vadovas, Limedika UAB projektai, Limedika UAB Kaunas, Limedika UAB Kaune, Limedika UAB Kauno r., Limedika UAB Ramučiai, Limedika UAB Ramučiuose, prekyba vaistais, veternariniai vaistai, maisto papildai, gintarinė vaistinė, norfos vaistinė, vaistinių tinklas, didmeninė prekyba vaistais, vaistų platinimas, gyvūnų vitaminai, papildai gyvūnams, jamieson, Jamieson Laboratories, Philips AVENT, gamybinė vaistinė, medikamentai, vaistų užsakymas, medinfo programa, vaistų saugojimas, vaistų logistika, medicinos prekės, žiedė, prekyba vaistais Ramučiuose, veternariniai vaistai Ramučiuose, maisto papildai Ramučiuose, gintarinė vaistinė Ramučiuose, norfos vaistinė Ramučiuose, vaistinių tinklas Ramučiuose, didmeninė prekyba vaistais Ramučiuose, vaistų platinimas Ramučiuose, gyvūnų vitaminai Ramučiuose, papildai gyvūnams Ramučiuose, jamieson Ramučiuose, Jamieson Laboratories Ramučiuose, Philips AVENT Ramučiuose, gamybinė vaistinė Ramučiuose, medikamentai Ramučiuose, vaistų užsakymas Ramučiuose, medinfo programa Ramučiuose, vaistų saugojimas Ramučiuose, vaistų logistika Ramučiuose, medicinos prekės Ramučiuose, žiedė Ramučiuose, prekyba vaistais Ramučiai, veternariniai vaistai Ramučiai, maisto papildai Ramučiai, gintarinė vaistinė Ramučiai, norfos vaistinė Ramučiai, vaistinių tinklas Ramučiai, didmeninė prekyba vaistais Ramučiai, vaistų platinimas Ramučiai, gyvūnų vitaminai Ramučiai, papildai gyvūnams Ramučiai, jamieson Ramučiai, Jamieson Laboratories Ramučiai, Philips AVENT Ramučiai, gamybinė vaistinė Ramučiai, medikamentai Ramučiai, vaistų užsakymas Ramučiai, medinfo programa Ramučiai, vaistų saugojimas Ramučiai, vaistų logistika Ramučiai, medicinos prekės Ramučiai, žiedė Ramučiai, prekyba vaistais Kauno r., veternariniai vaistai Kauno r., maisto papildai Kauno r., gintarinė vaistinė Kauno r., norfos vaistinė Kauno r., vaistinių tinklas Kauno r., didmeninė prekyba vaistais Kauno r., vaistų platinimas Kauno r., gyvūnų vitaminai Kauno r., papildai gyvūnams Kauno r., jamieson Kauno r., Jamieson Laboratories Kauno r., Philips AVENT Kauno r., gamybinė vaistinė Kauno r., medikamentai Kauno r., vaistų užsakymas Kauno r., medinfo programa Kauno r., vaistų saugojimas Kauno r., vaistų logistika Kauno r., medicinos prekės Kauno r., žiedė Kauno r., prekyba vaistais Kaune, veternariniai vaistai Kaune, maisto papildai Kaune, gintarinė vaistinė Kaune, norfos vaistinė Kaune, vaistinių tinklas Kaune, didmeninė prekyba vaistais Kaune, vaistų platinimas Kaune, gyvūnų vitaminai Kaune, papildai gyvūnams Kaune, jamieson Kaune, Jamieson Laboratories Kaune, Philips AVENT Kaune, gamybinė vaistinė Kaune, medikamentai Kaune, vaistų užsakymas Kaune, medinfo programa Kaune, vaistų saugojimas Kaune, vaistų logistika Kaune, medicinos prekės Kaune, žiedė Kaune, prekyba vaistais Kaunas, veternariniai vaistai Kaunas, maisto papildai Kaunas, gintarinė vaistinė Kaunas, norfos vaistinė Kaunas, vaistinių tinklas Kaunas, didmeninė prekyba vaistais Kaunas, vaistų platinimas Kaunas, gyvūnų vitaminai Kaunas, papildai gyvūnams Kaunas, jamieson Kaunas, Jamieson Laboratories Kaunas, Philips AVENT Kaunas, gamybinė vaistinė Kaunas, medikamentai Kaunas, vaistų užsakymas Kaunas, medinfo programa Kaunas, vaistų saugojimas Kaunas, vaistų logistika Kaunas, medicinos prekės Kaunas, žiedė Kaunas


Veiklos sritis: Farmacijos pramonė, medikamentai, vaistinės

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)