Gruodžio 13 d., Penktadienis

VYTAUTO ASTRAUSKO IVV, DIZAINO PASAULIS-VIENI PLIUSAI

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Reklama, žiniasklaida, leidyba   » Dizainas

Įmonės kodas: -
PVM mokėtojo kodas: LT100006569318
Adresas: Danės g. 6-501, LT-92109 Klaipėda
Telefonas: (659) 10856
Vadovas/direktorius: Vytautas Astrauskas
Svetainė: www.dizainopasaulis.lt  
E.paštas: dizainopasaulis@inbox.lt
Facebook: VYTAUTO ASTRAUSKO IVV, DIZAINO PASAULIS-VIENI PLIUSAI


Aprašymas:

„Dizaino pasaulis“ – tai studija, kurianti ir pristatanti klientui netradicinio mąstymo sprendimus. 2004 m. startavusi dizaino ir reklamos paslaugų komanda ieško idėjos ir bendradarbiauja kaip vieninga vizualinio dizaino kūrimo ir reklamos gamybos profesionalų komanda, drąsiai žiūrinti į iššūkius.

Sėkmę pelnėme, klientą suvokdami kaip partnerį. Vadovaudamiesi šiais principais, sugebame pateikti daugiau, nei jis tikisi. Kiekvienas klientas ar partneris ir jo veikla yra mūsų galimybė tobulinti save ir siekti dar glaudesnio tarpusavio bendradarbiavimo.

Kaip Jūsų sėkmingo verslo reklamos plėtros konsultantai siekiame, kad mūsų profesionalumo ir kompetencijos dėka būtų sėkmingai įgyvendinti patys pažangiausi ir unikaliausi, grafinio dizaino ar įvairių reklamos sričių projektai.


„Dizaino pasaulis“ – viena iš nedaugelio reklamos kompanijų, teikianti ne tik pavienius reklamos projektus, bet ir pateikianti, individualiai parinktus ir susistemintus, reklamos projektų kompleksinius paketus. Šiuo būdu, mes siekiame ne tik išsiskirti iš kitų grafinio dizaino studijų ar reklamos paslaugų teikėjų, bet siekiame itin profesionaliai Jums parinkti efektyvius reklamos pateikimo būdus, kurie užtikrintų tinkamą įmonės biudžeto panaudojimą, įvaizdžio formavimą bei komunikacijos skatinimą. Siekiame tapti Jūsų sėkmingos kompanijos ilgalaikiais partneriais, ne tik kaip gamintojai ar projektuotojai, bet kaip partneriai, kurie patartu ir pakonsultuotu visais vizualinio ir grafinio dizaino klausimais. Kadangi kompetencija ir patirtis yra mūsų stiprioji pusė. Nes esame – patikima ir patyrusi, vizualinio dizaino paslaugų kompanija, kuri specializuojasi grafinio dizaino ir reklamos projektavimo bei gamybos paslaugų tiekimo srityse. Studijoje dirba aukštos kvalifikacijos, diplomuoti specialistai, reklamos, grafinio dizaino ir interjero ekspertai.

PASLAUGOS

Darbas mums yra kūryba, kuri mus įkrauna ir tobulina. Be Jūsų nebūtų ir mūsų. Ilgametė patirtis ir kompetencija leidžia mums pasitikėti savimi siūlant Jums savo paslaugas.

„Dizaino pasaulis“ siūlo subalansuotas paslaugas, nes mums nerūpi, Jums reikia vizitinės kortelės ar išskirtinio reklaminio įrenginio. Studijos specialistai jums suteiks profesionalias konsultacijas ir projektus šiose srityse.

Savo paslaugas siūlome šiuose segmentuose:
DARBAI

ŽemėlapisRaktažodžiai: Dizaino pasaulis įmonė, Dizaino pasaulis kontaktai, Dizaino pasaulis adresas, Dizaino pasaulis telefonas, Dizaino pasaulis adresas, Dizaino pasaulis rekvizitai, Vytauto Astrausko IVV, Vytauto Astrausko įmonė dizaino studija, dizaino paslaugos, reklamos gamyba, vizualiniio dizaino kūrimas, reklamos kompanija, kūrybinis darbas, kūryba, vizitinė kortelė, vizitinės kortelės, vizitinių kortelių gamyba, reklaminiai įrenginiai, reklamos specialistai, reklamos specialistai, logotipai, logotipų gamyba, firminio stiliaus kūrimas, firminis stilius, spaudos darbai, spauda, pakuotės dizainas, pakuotės dizaino gamyba, prezentacijos, parodų stendai, parodų stendų maketavimas, grafinis dizainas, išorinė reklama, šviedėžės, iškabos, tūrinė reklama, reklaminiai stovai, reklama ant transporto, stendai, stendų gamyba, dizaino studija Klaipėda, dizaino paslaugos Klaipėda, reklamos gamyba Klaipėda, vizualiniio dizaino kūrimas Klaipėda, reklamos kompanija Klaipėda, kūrybinis darbas Klaipėda, kūryba Klaipėda, vizitinė kortelė Klaipėda, vizitinės kortelės Klaipėda, vizitinių kortelių gamyba Klaipėda, reklaminiai įrenginiai Klaipėda, reklamos specialistai Klaipėda, reklamos specialistai Klaipėda, logotipai Klaipėda, logotipų gamyba Klaipėda, firminio stiliaus kūrimas Klaipėda, firminis stilius Klaipėda, spaudos darbai Klaipėda, spauda Klaipėda, pakuotės dizainas Klaipėda, pakuotės dizaino gamyba Klaipėda, prezentacijos Klaipėda, parodų stendai Klaipėda, parodų stendų maketavimas Klaipėda, grafinis dizainas Klaipėda, išorinė reklama Klaipėda, šviedėžės Klaipėda, iškabos Klaipėda, tūrinė reklama Klaipėda, reklaminiai stovai Klaipėda, reklama ant transporto Klaipėda, stendai Klaipėda, stendų gamyba Klaipėda, dizaino studija Klaipėdoje, dizaino paslaugos Klaipėdoje, reklamos gamyba Klaipėdoje, vizualiniio dizaino kūrimas Klaipėdoje, reklamos kompanija Klaipėdoje, kūrybinis darbas Klaipėdoje, kūryba Klaipėdoje, vizitinė kortelė Klaipėdoje, vizitinės kortelės Klaipėdoje, vizitinių kortelių gamyba Klaipėdoje, reklaminiai įrenginiai Klaipėdoje, reklamos specialistai Klaipėdoje, reklamos specialistai Klaipėdoje, logotipai Klaipėdoje, logotipų gamyba Klaipėdoje, firminio stiliaus kūrimas Klaipėdoje, firminis stilius Klaipėdoje, spaudos darbai Klaipėdoje, spauda Klaipėdoje, pakuotės dizainas Klaipėdoje, pakuotės dizaino gamyba Klaipėdoje, prezentacijos Klaipėdoje, parodų stendai Klaipėdoje, parodų stendų maketavimas Klaipėdoje, grafinis dizainas Klaipėdoje, išorinė reklama Klaipėdoje, šviedėžės Klaipėdoje, iškabos Klaipėdoje, tūrinė reklama Klaipėdoje, reklaminiai stovai Klaipėdoje, reklama ant transporto Klaipėdoje, stendai Klaipėdoje, stendų gamyba Klaipėdoje


Veiklos sritys: Reklamos skydai, vitrinos - Dizainas

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)