Liepos 4 d., Šeštadienis

LEOPOLIS, UAB

Įmonė Raktažodis Vietovė
» LR įmonės   » Elektronika, elektrotechnika   » Buitinė technika

Įmonės kodas: 125767113
PVM mokėtojo kodas: LT257671113
Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius
Telefonas: (5) 2334430
Mobilus tel.: (612) 41469
Svetainė: www.leopolis.lt  www.eberspaecher-lithuania.com  
E.paštas: info@leopolis.lt


Aprašymas:

UAB “Leopolis” – yra Vama ir Dyson Ltd. gamintojų partneris Lietuvoje. Esame atsakingi už šių įmonių rankų džiovintuvų platinimą Lietuvoje. Džiaugiamės galėdami savo pirkėjams pasiūlyti naujoviškus ir kokybiškus Vama ir Dyson Airblade prietaisus. Architektams ir dizaineriams galime suteikti visą reikiamą informacija.

Atstovaujame šiuos užsienio šalių gamintojus:Drėgmės surinkėjai

UAB “Leopolis” siūlo “Aerial” ir “Remko” drėgmės surinkimo prietaisus. Tai – efektyvus ir ekonomiškas drėgno oro problemos sprendimas buitinėms patalpoms, rūsiams, pramonės įmonėms, sandėliams, baseinams, saunoms ir sveikatingumo kompleksams.

 • Buitiniai. Panaudojimo sritys: gyvenamosios patalpos, biurai, rūsiai, skalbinių džiovyklos, archyvai, bibliotekos ir įvairios kitos pernelyg drėgnos patalpos. Oro sausintuvas veikia energiją taupančiu kondensaciniu principu su šilumos sugrąžinimu. Dirba tyliai ir pilnai automatizuotai. Drėgmės lygis palaikomas pagal jūsų individualų nustatymą.

 • Pramoniniai pastatomi. Pagaminti Vokietijoje pagal naujausius technikos standartus. Šie oro sausintuvai yra sukurti drėgmės pašalinimui pramonėje, statybos objektuose, sveikatingumo ir sanitarinėse patalpose, vandens pramonėje ir baseinuose, parodų ir archyvų salėse. Aerial prietaisai pagaminti iš apsaugotos nuo korozijos plieno skardos arba tvirto plastiko, todėl yra atsparūs smūgiams ir subraižymams.

 • Pramoniniai pakabinami. Prietaisai skirti drėgmės pašalinimui rūsiuose, archyvuose, gamybos įmonėse. Šis drėgmės surinkėjas orą išpučia itin smarkia srove, todėl puikiai tiks siaurų, ilgų patalpų ar koridorių sausinimui. WT serijos oro sausintuvai sumontuoti skalbyklų, džiovyklų patalpose – idealus sprendimas skalbinių džiovinimui.

 • Baseinams. Panaudojimo sritys: baseinai, saunos ir sveikatingumo kompleksų patalpos. Drėgmės surinkėjas gali būti kabinamas ant sienos arba statomas ant grindų. Remko SLN ir SLE serijos prietaisų konstrukcija yra labai gerai apgalvota: modernus dizainas, tvirtas korpusas, lengvai pasiekiamos visos dalys, aukšta kokybė.

 • Papildomos paslaugos:

  • Garantinis aptarnavimas

  • Drėgmės surinkėjų nuoma


Rankų džiovintuvai

Vama rankų džiovintuvai- tai kokybė, greitis, efektyvumas už puikią kainą! Ar kada nors susimąstėte kiek popieriaus sunaudojate rankų išdžiovinimui po jų plovimo? Ar rankos tada išlieka visiškai švarios? Kiek šiukšlių lieka kai naudojate popierinius rankšluosčius? Jeigu bent vienas klausimas kelia abejonių, tai Vama rankų džiovintuvai padės išsklaidyti visas abejones! Tai patogu, higieniška, ekonomiška!

 • Vama X Dry . Iki 80% mažesnės išlaidos, lyginant su kitais sausinimo būdais. Dėl ypač smarkių išpučiamo oro srovių rankoms nusausinti tereikia tik 12-15 sekundžių. Įsijungia automatiškai, be jokio prisilietimo. Vandens surinkimo indas apsaugo grindis nuo sušlapimo.HEPA filtras pašalina iki 99,99% bakterijų. Garantija 5 metai.

 • Vama Stream Dry .Tai naujas modelis, kuris nudžiugins puikiu minimalistiniu dizainu, leis pamiršti apie ilgą ir nuobodų rankų džiovinimą, bei savo techninių charakteristikų dėka, leis pamiršti apie brangias sąskaitas eksploatacijos metu.

 • Vama Smart Jet. Tai mažiausias ir kompaktiškiausias Vama šeimos narys. Puikiai tinka mažoms patalpoms, greitai išdžiovina rankas, bei yra itin ekonomiškas! Pagamintas Italijoje, pagal aukščiausius kokybės standartus. Sausinimo trukmė- 20 sekundžių Galingumas- 900w Garantija- 3 metai

 • Dyson Airblade dB. Tai – bene greičiausias ir higieniškiausias rankų džiovintuvas. Dyson inžinieriai praleido kelis metus siekdami sukurti unikalų rankų džiovinimo įrenginį. Dyson Airblade rankų džiovintuvas rūpinasi rankų higiena ir nešildo oro. Didelio išpučiamo oro srauto dėka rankos išdžiovinamo tik per 10 sekundžių. Dviguba oro srovė tiesiog nubraukia vandenį nuo rankų. Dyson Airblade dB sukurti ilgalaikiam ir intensyviam naudojimui. Tvirtas, atsparus smūgiams korpusas dengtas antibakterine danga. Šie rankų džiovintuvai idealiai tinka oro uostams, pramogų ir prekybos centrams, švietimo įstaigoms ir kitoms intensyviai naudojamoms tualeto patalpoms. Įmontuotas dvigubas HEPA filtras pašalina iki 99,9% bakterijų. Prietaisas įsijungia ir išsijungia automatiškai. Turi NACCP sertifikatą, kuris pripažįsta Dyson Aisblade dB džiovintuvus tinkamais naudoti maisto pramonėje. Garantija 5 metai.

 • Dyson Airblade HU02. Dideliu greičiu išpučiamas oras tiesiog nubraukia vandenį nuo rankų. Per 10 sekundžių rankos visiškai nusausinamos. Džiovintuvo korpusas yra plokščias, todėl prietaisas gražiai priglunda prie sienos ir nesudaro nepatogumų einant pro šalį dėl atsikišusių trukdžių. Itin mažos eksploatacinės išlaidos, lyginant su kitais sausinimo būdais. Dyson Airblade rankų džiovintuvas HEPA filtro pagalba pašalina iki 99,9% bakterijų prieš išpūsdamas orą ant rankų. Džiovintuvo korpusas dengtas apsaugine antibakterine danga. Įsijungia ir išsijungia automatiškai. Garantija 5 metai.

 • Dyson Airblade Tap. Tai vandens čiaupas ir rankų džiovintuvas viename prietaise. Dyson Airblade Tap rankų nusausinimo laikas tik 12 s. Dyson Airblade Tap neužims daugiau vietos nei įprastas vandens čiaupas. Prietaisas montuojamas vandens čiaupo vietoje, šalia praustuvo. Mažesnės eksploatacinė išlaidos lyginant su kitais rankų sausinimo būdais (popieriniais ar medžiaginiais rankšluosčiais). Įmontuotas HEPA filtras pašalina iki 99,9% bakterijų. Garantija 5 metai.Oro drėkintuvai – valytuvai

Daugelyje patalpų, kuriose gyvena ir dirba žmonės, gyvenimo sąlygos dažnai yra ne pačios geriausios. Oras, kuriuo kvėpuojame, mažiau ar daugiau būna užterštas. Blogiausia, kad mes patys net neįtariame, kad būdami mums įprastoje aplinkoje nuodijamės, kol nepasireiškia vienokie ar kitokie sveikatos sutrikimai. Dažniausiai šie sutrikimai susiję būtent su oro užterštumu. Tai akių, nosies ir gerklės gleivinių sudirgimas, pykinimas, galvos skausmai, padidėjęs nuovargis, silpnumas. Pastovus buvimas tokioje aplinkoje gali sukelti įvairias alergijas, nervų sistemos pažeidimus ir kitus susirgimus.
 • Buitiniai Venta. Drėkintuvas – valytuvas “VENTA” ne tik sudrėkins orą, kuriuo jūs kvėpuojate, bet ir jį išvalys – “išplaus” nuo dulkių ir kitų nepageidaujamų teršalų. Taigi, Jūs turite puikią galimybę kvėpuoti švariu ir tinkamo drėgnumo oru.

 • Pramoniniai Venta. Tai puikus ir paprastas sprendimas didelių patalpų drėkinimui. Šie oro drėkintuvai puikus sprendimas biurams, spaustuvėms, gamybinėms ar kitoms didelėms patalpoms, muziejams ir kt. Venta drėkintuvai ne tik drėkina bet ir valo orą.

 • Priedai:

  • Aromatinis aliejus Venta oro drėkintuvams - valytuvams

  • Higieninis skystis

  • Plovimo skystis


Autonominiai šildytuvai

Eberspächer šildytuvai veikia neužvedus automobilio variklio. Galimi du autonominio šildytuvo pritaikymo variantai: šildytuvai gali šildyti aušinimo skystį arba orą salone. Visi Eberspächer autoniminiai šildytuvai šildymui naudoja benziną arba dyzelinį kurą. Kiekvienam šildytuvui galima parinkti valdymo elementą, užprogramuoti šildymo pradžią ir pabaigą. Iš anksto pašildę autonominiu šildytuvu variklį, mažiau sunaudosite kuro ir lengvai užvesite variklį. Autonominiu šildytuvu praktiška ir taupu naudotis stovint ar įstrigus kamštyje, išjungus automobilio variklį.

 • Portatyvinis šildytuvas COMPACT – 4000. Polarn compact šildytuvas yra nešiojamas ir puikiai pritaikytas darbams elektros, telekomunikacijų ar gelbėjimo paslaugų srityse. Šildytuvai idealiai tinka įvairių dydžių palapinių šildymui, taip pat avariniam šildymui transporto priemonėse, patyrusiose eismo įvykius, kabelių džiovinimui dirbant lauko sąlygomis ir daugelyje kitų atvejų.

 • Airtronic” oro šildytuvai

 • Hydronic” vandens šildytuvai
Autonominiai vėsintuvai

Autonominiai oro vėsintuvai “Ebercool” – tai naujausios technologijos pritaikymo pavyzdys, gerinant vairuotojų darbo ir gyvenimo sąlygas. “Ebercool” oro vėsinimo įrenginiai sukurti tam, kad vairuotojai galėtų palaikyti kabinoje temperatūrą, atitinkančią jų poreikius. Pagrindinis šių oro vėsinimo įrenginių pranašumas yra tas, kad automobilio varikliui neveikiant, oras vis tiek vėsinamas. Kai variklis nedirba – salone palaikoma tinkama temperatūra, taupomas kuras, tausojamas automobilio variklis, jokių išmetamųjų dujų. Jeigu automobilyje jau yra gamykloje įmontuotas kondicionierius, galima naudoti tik “Ebercool” oro vėsintuvą, kuris gali veikti ir važiuojant automobiliui. Šie oro vėsintuvai ekologiški, nes jie pildomi ne freonu, bet vandeniu! Autonominiai vėsintuvai “Ebercool” montuojami ant vilkiko kabinos viršaus vietoje stoglangio. Garantija – 2 metai.


Autonominiai kondicionieriai

Tai kondicionieriai, veikiantys išjungus variklį. Tuo metu jie šaldo ir šalina drėgmę iš vilkikų kabinų šiltomis ir tvankiomis vasaros naktimis. Autonominiai kondicionieriai “Cooltronic” montuojami ant vilkiko kabinos viršaus, ant vilkiko kabinos galinės sienos lauko pusėje. Privalumai:
 • Maloni vėsa. Ilsintis naktį jau nebereikia palikti įjungto variklio, kad būtų galima naudotis kondicionieriumi. “Cooltronic” veikia ir išjungus variklį, todėl neteršia aplinkos, saugo variklį.

 • Gera savijauta. “Cooltronic” veikia uždarius langus, todėl šiluma, oro drėgmė, dulkės, triukšmas ir varginantys vabzdžiai į kabiną nepatenka. Tad vairuotojas galės ramiai išsimiegoti, o pabudęs jausis pailsėjęs.

 • Nereikia techninės apžiūros. Praktikoje patikrintai “Cooltronic” įrangai nereikia techninės priežiūros. Nereikia pripildyti vandens ar jos valyti.

 • “Cooltronic”kondicionieriai lengvai ir greitai sumontuojami.

 • Šiuolaikiškas dizainas.

 • Galingas ventiliatorius. Trumpoms pertraukėlėms “Cooltronic” sumontuotas galingas ventiliatorius, kurį galima naudoti ir išjungus variklį.

 • Galima kontroliuoti suvartojamos elektros energijos kiekį. Įranga naudoja nedaug elektros energijos, be to joje sumontuotas integruotas akumuliatoriaus apsauginis įtaisas, garantuojantis, jog variklis visuomet užsives.

 • Universalumas. Sukurti trys modeliai, tinkantys visų tipų automobiliams.

 • Vertinami Europoje. Daugybę metų “Eberspächer” lydėjusi sekmė leido išplėtoti didelį gaminių platinimo ir klientų aptarnavimo tinklą visoje Europoje.
Euroengel šaldikliai


Temperatūrai jautrūs maisto produktai turi būti laikomi šaltoje vietoje arba sušaldomi po perdirbimo ir prieš gabenant, kad nesugestų ir būtų išvengta patogenų augimo. Vežant ir sandėliuojant produktus, tikras iššūkis yra išlaikyti tinkamą šaldymo temperatūrą ir nesuardyti šaldymo grandinės. Jums reikia pervežti greitai gendančius produktus įprastais automobiliais arba furgonais, laikantis maisto higienos normų? Dabar tai nekelia jokių problemų, nes yra profesionalių kompanijos „Euroengel“ šaldytuvų-šaldiklių. Reguliuojama skaitmeniniu reguliatoriumi, tvirtos konstrukcijos, lengvai valomi ir dezinfekuojami. Šaldymo konteineriais plačiai naudojasi medicinos, farmacijos ir maisto pervežimo kompanijos kur nepertraukiamai reikia valdyti šaldymo arba šildymo grandinę.


Filialai:
Servisas:
Panerių g. 49, LT-03160 Vilnius
Tel.: (5) 2330457
El. paštas: andzej@leopolis.lt; info@leopolis.lt

Darbo laikas: I-IV 8:30-17:00, V 8.30-16:00


ŽemėlapisRaktažodžiai: UAB Leopolis, UAB „Leopolis“, drėgmės surinktuvai Vilnius, drėgmės surinktuvai Vilniuje, rankų džiovintuvai Vilnius, rankų džiovintuvai Vilniuje, oro drėkintuvai valytuvai Vilnius, oro drėkintuvai valytuvai Vilniuje, autonominiai šildytuvai Vilnius, autonominiai šildytuvai Vilniuje, autonominiai vėsintuvai Vilnius, autonominiai vėsintuvai Vilniuje, autonominiai kondicionieriai Vilnius, autonominiai kondicionieriai Vilniuje, mobilūs šaldikliai Vilnius, mobilūs šaldikliai Vilniuje, drėgmės surinkėjai, drėgmės surinkėjas, Aerial, Aerial drėgmės surinkėjai, Arieal drėgmės surinkėjas, drėgmės surinkiklis, drėgmės surinkikliai, Aerial drėgmės surinkiklis, Aerial drėgmės surinkikliai, drėgmės surinktuvas, drėgmės surinktuvai, Aerial drėgmės surinktuvas, Aerial drėgmės surinktuvai, Remko drėgmės surinkėjai, Remko drėgmės surinkėjas, Remko drėgmės surinkiklis, Remko drėgmės surinkikliai, Remko drėgmės surinktuvas, Remko drėgmės surinktuvai, oro sausintuvai, oro sausintuvas, Aerial oro sausintuvas, Aerial oro sausintuvai, Remko oro sausintuvas, Remko oro sausintuvai, buitiniai drėgmės surinkėjai, buitinis drėgmės surinkėjas, buitiniai drėgmės surinkikliai, buitinis drėgmės surinkiklis, buitinis drėgmės surinktuvas, buitiniai drėgmės surinktuvai, buitinis oro sausintuvas, buitiniai oro sausintuvai, pramoniniai drėgmės surinkėjai, pramoninis drėgmės surinkėjas, pramoniniai drėgmės surinkikliai, pramoninis drėgmės surinkiklis, pramoninis drėgmės surinktuvas, pramoniniai drėgmės surinktuvai, pramoninis oro sausintuvas, pramoniniai oro sausintuvai, pastatomi drėgmės surinkėjai, pastatomas drėgmės surinkėjas, pastatomi drėgmės surinkikliai, pastatomas drėgmės surinkiklis, pastatomas drėgmės surinktuvas, pastatomi drėgmės surinktuvai, pastatomas oro sausintuvas, pastatomi oro sausintuvai, pakabinami drėgmės surinkėjai, pakabinamas drėgmės surinkėjas, pakabinami drėgmės surinkikliai, pakabinamas drėgmės surinkiklis, pakabinamas drėgmės surinktuvas, pakabinami drėgmės surinktuvai, pakabinamas oro sausintuvas, pakabinami oro sausintuvai, drėgmės surinkėjai gyvenamosioms patalpoms, drėgmės surinkėjas gyvenamosioms patalpoms, drėgmės surinkikliai gyvenamosioms patalpoms, drėgmės surinkiklis gyvenamosioms patalpoms, drėgmės surinktuvas gyvenamosioms patalpoms, drėgmės surinktuvai gyvenamosioms patalpoms, oro sausintuvas gyvenamosioms patalpoms, oro sausintuvai gyvenamosioms patalpoms, gyvenamųjų patalpų drėgmės surinkėjai, gyvenamųjų patalpų drėgmės surinkėjas, gyvenamųjų patalpų drėgmės surinkikliai, gyvenamųjų patalpų drėgmės surinkiklis, gyvenamųjų patalpų drėgmės surinktuvas, gyvenamųjų patalpų drėgmės surinktuvai, gyvenamųjų patalpų oro sausintuvas, gyvenamųjų patalpų oro sausintuvai, drėgmės surinkėjai biurams, drėgmės surinkėjas biurams, drėgmės surinkikliai biurams, drėgmės surinkiklis biurams, drėgmės surinktuvas biurams, drėgmės surinktuvai biurams, oro sausintuvas biurams, oro sausintuvai biurams, drėgmės surinkėjai biurui, drėgmės surinkėjas biurui, drėgmės surinkikliai biurui, drėgmės surinkiklis biurui, drėgmės surinktuvas biurui, drėgmės surinktuvai biurui, oro sausintuvas biurui, oro sausintuvai biurui, biuro patalpų drėgmės surinkėjai, biuro patalpų drėgmės surinkėjas, biuro patalpų drėgmės surinkikliai, biuro patalpų drėgmės surinkiklis, biuro patalpų drėgmės surinktuvas, biuro patalpų drėgmės surinktuvai, biuro patalpų oro sausintuvas, biuro patalpų oro sausintuvai, drėgmės surinkėjai rūsiui, drėgmės surinkėjas rūsiui, drėgmės surinkikliai rūsiui, drėgmės surinkiklis rūsiui, drėgmės surinktuvas rūsiui, drėgmės surinktuvai rūsiui, oro sausintuvas rūsiui, oro sausintuvai rūsiui, rūsio drėgmės surinkėjai, rūsio drėgmės surinkėjas, rūsio drėgmės surinkikliai, rūsio drėgmės surinkiklis, rūsio drėgmės surinktuvas, rūsio drėgmės surinktuvai, rūsio oro sausintuvas, rūsio oro sausintuvai, drėgmės surinkėjai baseinui, drėgmės surinkėjas baseinui, drėgmės surinkikliai baseinui, drėgmės surinkiklis baseinui, drėgmės surinktuvas baseinui, drėgmės surinktuvai baseinui, oro sausintuvas baseinui, oro sausintuvai baseinui, baseino drėgmės surinkėjai, baseino drėgmės surinkėjas, baseino drėgmės surinkikliai, baseino drėgmės surinkiklis, baseino drėgmės surinktuvas, baseino drėgmės surinktuvai, baseino oro sausintuvas, baseino oro sausintuvai, drėgmės matuoklis, temperatūros matuoklis, drėgmės ir temperatūros matuoklis, drėgmės temperatūros matuoklis, drėgmės surinkėjų nuoma, drėgmės surinkėjo nuoma, drėgmės surinkiklio nuoma, drėgmės surinkiklių nuoma, drėgmės surinktuvo nuoma, drėgmės surinktuvų nuoma, oro sausintuvų nuoma, oro sausintuvo nuoma, rankų džiovintuvas, rankų džiovintuvai, Dyson rankų džiovintuvas, Dyson rankų džiovintuvai, Dyson Airblade rankų džiovintuvas, Dyson Airblade rankų džiovintuvai, Dyson Airblade dB rankų džiovintuvas, Dyson Airblade AB14 rankų džiovintuvas, Dyson Airblade HU02 rankų džiovintuvas, Dyson Airblade dB rankų džiovintuvai, Dyson Airblade V rankų džiovintuvas, Dyson Airblade V rankų džiovintuvai, Dyson Airblade Tap rankų džiovintuvas, Dyson Airblade Wash and Dry rankų džiovintuvas, Dyson Airblade 9Kj rankų džiovintuvas, Dyson Airblade Tap, rankų džiovintuvai, Vama rankų džiovintuvai, Vama rankų džiovintuvas, Dyson, Dyson Airblade, Dyson Airblade dB, Dyson Airblade V, Dyson Airblade Tap, Vama, XDry, Vama Tornado, Tornado, Vama X Dry, Stream Dry, Smart, Smart Jet, vėjelis, Hepa filtras, Oro drėkintuvai valytuvai, oro drėkintuvas valytuvas, Venta, Venta oro drėkintuvas valytuvas, Venta oro drėkintuvai valytuvai, buitiniai oro drėkintuvai valytuvai, buitinis oro drėkintuvas valytuvas, LW25, LW45, Comfort Plus, pramoniniai oro drėkintuvai valytuvai, pramoninis oro drėkintuvas valytuvas, priedai oro drėkintuvams, priedai oro valytuvams, oro drėkintuvų valytuvų priedai, aromatinis aliejus Venta, aliejus oro valytuvams drėkintuvams, drėkintuvų valytuvų aliejus, higieninis skystis oro valytuvams drėkintuvams, drėkintuvų valytuvų higieninis skystis, oro drėkintuvų valytuvų plovimo skystis, plovimo skystis oro valytuvams drėkintuvams, oro valytuvai drėgmės surinktuvai, drėgmės separatoriai, drėkintuvai, drėkintuvas, oro valytuvai, oro valytuvas, autonominiai šildytuvai, autonominis šildytuvas, Eberspacher šildytuvai, Eberspacher autonominiai šildytuvai, Eberspächer, Airtronic oro šildytuvai, Hydronic vandens šildytuvai, portatyvinis šildytuvas, autonominiai vėsintuvai, autonominis vėsintuvas, Ebercool autonominiai oro vėsintuvai, Ebercool autonominiai oro vėsintuvai, vandens šildytuvas, Ebercool Optima, Ebercool E12, Ebercool Intelligent 12, Ebercool X-Treme, Ebercool Holiday II, Autonominiai kondicionieriai, Cooltronic autonominiai kondicionieriai, Euroengel šaldikliai, šaldikliai, mobilūs šaldytuvai, mobilūs šaldytuvai šaldikliai, šaldymo konteineriai, pastatų sausinimas, oriniai šildytuvai, vandeniniai šildytuvai, mobilūs šaldikliai, Webasto, Eberspächer, Kalori, Kalori šildytuvai, Kalori kondicionieriai, autonominiai kondicionieriai, autonominis kondicionierius, Viesa, Ebercool, Cooltronic, Airtronic, Hydronic, Airtop, Euroengel, vienkartinės servetėlės, popierinės servetėlės, vienkartiniai rankšluosčiai, popieriniai rankšluosčiai, servetėlės rankoms, popieriniai rankšluosčiai rankoms, vandens čiaupas, vandens čiaupai, vandens kranas


Veiklos sritys: Automobilių atsarginės dalys, reikmenys - Higienos prekės, reikmenys - Santechnika, santechnikos įranga, darbai - Vėdinimas, oro kondicionavimas, vėdinimo įranga, įrengimas - Baseinų, pirčių įranga, įrengimas

Ieškoti informacijos apie šią įmonę (Google)